Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBaníkovce čeká anglický týden

Puma krajský přebor: Stříbro a Rozvadov hrají doma, Tachov cestuje do Stodu.  

Puma krajský přebor ve fotbalu zvedl oponu minulý týden, ale nepříznivé počasí mělo za následek zrušení několika utkání. Zatímco Rozvadov a Tachov úvodní zápasy odehrály, Stříbro do Rokycan ani neodjelo a odložené utkání sehraje ve středu. Baníkovce tak čeká v utkání s TJ Přeštice premiéra.

Stříbrští fotbalisté zahajují sobotním zápasem anglický týden. Dnes přivítají Přeštice, ve středu jedou do Rokycan a v sobotu cestují na Lopotárnu, kde nastoupí proti plzeňskému Rapidu. Na opožděnou premiéru přijede na Palackou posílený tým Přeštic a také pro něj to bude první zápas, když domácí duel s Chrástem byl také odložený. „Přeštičtí disponovali kvalitním kádrem už na jaře, kdy u nás zvítězili 2:1. Přes letní přestávku, na rozdíl od jiných klubů, ještě posílili,“ ví o kvalitách dnešního soupeře Baníku jeho sekretář a předseda v jedné osobě Milan Fiala, který lituje absence Demjana, kterému běží disciplinární trest. „Jinak bychom měli jít do utkání s kompletním kádrem. Kluci jsou zdravě nažhaveni, na tréninku vládne pohoda a na zápas se všichni těšíme,“ prozradil z kuchyně Baníku předseda. „Na jaře se u nás Přeštice představily v tom nejlepším světle a byly nejkvalitnějším soupeřem. Také tento duel slibuje zajímavé utkání. Věřím, že si na stadion najde cestu co nejvíce našich příznivců a mužstvo se jim odmění kvalitním výkonem,“ dodal Fiala, který tak zve diváky do ochozů.

Se stejným kádrem jako do prvního zápasu půjde rozvadovský kouč Zdeněk Slowik. Jeho svěřenci se podruhé za sebou představí na domácím hřišti a k západním hranicím přijede Město Touškov. Po remíze 1:1 s Bolevcem tak mají Rozvadovští další šanci získat tři body. „Jak už jsem řekl, mužstvo skládáme za pochodu a ani tentokrát ještě nemůžeme počítat s Tuhelou a Bendou. Naopak, náležitosti už má vyřízené Gabčo,“ pravil ke kádru Slowik. Celá týden jsme poctivě pracovali, určitě dojde k nějakým změnám v sestavě, ale víc v této chvíli neprozradím. Kluci se to dozví ode mne v kabině,“ dodal rozvadovský trenér, který věří, že herní projev jeho týmu bude lepší, než v úvodním zápase.

Tachované vstoupili do přeboru výhrou s Holýšovem 5:1 a dnes od 17 hodin nastoupí na hřišti nováčka ze Stodu. Trenér FK Jaroslav Pták nechce dělat rozdíly mezi zápasy doma a venku. „Půjdem na soupeře s naší hrou, což znamená presink a využít našeho dravého mládí. Jedeme do Stodu vyhrát,“ nepřipouští si bodovou ztrátu Pták, jenž dnes nemůže počítat se zraněnými Žemličkou, Kabourkem a Petrem Hobzou.

Autor:
František Hlas