25 26 27 28 29 30 31

Chrást nasázel Rapidu deset branek

Předehrávku 2. kola fotbalového krajského přeboru jasně ovládl domácí tým.

Chrást – Rapid Plzeň 10:2 (6:1).
V pátečním utkání druhého kola fotbalového krajského přeboru si Chrást udělal střelnici z branky plzeňského Rapidu a nasázel mu deset gólů, když už v poločase vedl o pět branek.

Hned v první minutě Kovařík obešel v sólu všechno, včetně brankáře, a když za deset minut jeho akci okopíroval Sadílek, šli hosté do kolen.
Ofenzivní fotbal Chrástu doslova Rapid rozleptal a především se zaskvěli domácí střelci: Kovařík se trefil čtyřikrát a mladý Roubal třikrát. Favorit přeboru silně zazářil.

Branky: 1., 31., 72. a 80. Kovařík, 29., 40. a 54. Roubal, 11. Sadílek, 40. Komárek, 63. Zedník – 45. Hodan, 77. Nový. Rozhodčí: Jambura. ŽK: 1:0. Diváků: 200.
Chrást: Bláha – Haidlmayer (72. O. Král), D. Král, Brýla (65. Levý) – Komárek (46. Löwy), M. Tyr, Vaigl, Sadílek (57. Zedník), Stružka – Roubal, Kovařík. Trenér Jaroslav Diepold.
Rapid: Štrunc – Fleissig (46. Sváta), Peroutka, Žitník, Korda, Nový, Hodan, Šimsa (46. Hucl), Hlaváč (72. Brabec), Netrh, Chaloupka (76. Hruška). Trenér Vratislav Opl.