10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Příprava: Hořovicko v generálce porazilo Radotín

Doslova v koncert proměnili poslední přípravný zápas hráči FK Hořovicko proti druhému celku posledního ročníku pražského přeboru SC Radotín.

Muži A: Hořovicko – Radotín 6:1
Fotbal, přípravný zápas
Hosté přijeli na hořovický městský stadion předvést dobrý výkon, kterým chtěli navázat na loňské vyřazení modrobílých v předkole Poháru ČMFS. Jenže svěřenci trenéra Bogdanova byli dokonale zaskočeni aktivní hrou domácích, ke které je jejich trenér Mysliveček po celý zápas nutil. Po úvodním oťukávání přišlo vypíchnutí míče, které se povedlo Kolářovi, jenž proti gólmanu Rohlíkovi nezaváhal – 1:0. O tři minuty později si to šněroval napříč pokutovým územím hostů Větrovský, který byl podseknut a kopala se penalta. Její tradiční exekutor Kaufman nezaváhal – 2:0. Ve 34. minutě si narazil se svými spoluhráči Nademlejnský, který následně předvedl neuvěřitelné zrychlení s balónem přilepeným na noze, se kterým prošel přes všechny protihráče včetně brankáře až do branky – 3:0. Domácí excelovali a několik dalších slibných příležitostí neproměnili. Radotín se snažil, ale dočkal se až po přestávce.
Ve 48. minutě se ve vápně domácích uvolnil Dlouhý, který využil své futsalové schopnosti a protlačil míč až za záda Molnára – 3:1. Hořovicko to však nezaskočilo a v 51. minutě se po předchozích nezdarech konečně opřel do míče Šubert, který vymetl šibenici – 4:1. Po další akci na jeden dotek v 60. minutě se nejlépe zorientoval ve vápně Bežó, který ztečoval centrovaný míč za zkoprnělého brankáře Fučíka – 5:1. Výsledek pečetil Nademlejnský, který byl na konci další akce – 6:1. Po vystřídání několika hráčů se obraz hry nezměnil, ale na další góly už nedošlo.
Hořovicko v generálce nezklamalo a předvedlo výtečný výkon korunovaný pěknými akcemi a góly. Diváci museli odcházet spokojeni.
Branky: 20. Kolář, 23. Kaufman (PK), 34. a 67. Nademlejnský, 51. Šubert, 60. Bežó – 48. Dlouhý.
Rozhodčí: Mokrusch – Mudra, Paták. Diváků: 110. Poločas: 3:0.
FK Hořovicko: Krejčí (46. Molnár), Kovařík, Novotný, Sklenář, Šubert, Nademljenský, Větrovský, Bežó, Kaufman, Veselý, Kolář, střídali Kadeřábek, Šmíd, Štěpnička, Hruška, Diviš.
SC Radotín: Rohlík (46. Fučík), Kostelník, Pleyer, Zeman, Kouba, Dvořák, Dlouhý, Kogler, Bouška, Horáb, Procházka, střídal Bahenský.