Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNejlepším střelcem u Edenu vyhlásili Šmejkala

Že někde v dálce existuje nějaká Hora Sv. Václava, věděl v Praze asi jen málokdo. Po letošním Slavia Cupu 2010, který se konal ve stínu slavného Edenu počátkem července, už to neplatí.

Horu na Slavia Cupu reprezentovali zleva nahoře Jiří Šmejkal, Josef Koutník, Josef Buryk, Martin Miklič, Jindra Šmejkal. Zleva dole Karel Šmejkal, Láďa Horáček a Petr Plhal.
Autor: Archiv Hora team

Tým z malé vísky na Poběžovicku ve složení Jiří Šmejkal, Josef Koutník, Josef Buryk, Martin Miklič, Jindra Šmejkal, Karel Šmejkal, Láďa Horáček a Petr Plhal v konkurenci patnácti týmů fanoušků „sešívaných“ skončil v turnaji v malé kopané druhý.

„Neprohráli jsme ani jeden zápas, jen jednou jsme remizovali. Do finále jsme šli z prvního místa, tam už nám ale scházely síly a my prohráli 3:5,“ uvádí Karel Šmejkal a dodává: „Nejsme všichni fanoušci Slavie, o turnaji se dozvěděl jeden kamarád a hned nás přihlásil.“ S druhým místem panovala v týmu Hory doplněném o několik Kdyňáků a Pražáků spokojenost. „Takové umístění nikdo z nás nečekal. Všichni soupeři se divili, odkud jsme, a že jsme jeli takovou dálku,“ říká Šmejkal.

Odměnou za výborný výkon, kterým neznámý tým zaskočil soupeře, byl originál dres SK Slavia Praha a upomínkové předměty jako štulpny, kšiltovka, klíčenka a plakát. Nejlepší střelec turnaje, kterým se s třinácti brankami stal Jindra Šmejkal, dostal navíc celoroční pernamentku do Edenu.

Převzato z Domažlického deníku