10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Chodov podlehl H. Bříze.

Fotbalisté Tatranu Chodov v neděli na svém hřišti přivítali Horní Břízu, které se na jaře daří. Dobrou formu po­tvrdila i v nedělním utkání a radovala se z vítězství.
Chodov - H. Bříza  0:3 (0:0)
Hosté mohli jít do vedení již v 5. minutě, kdy z otočky vypá­lil Rozmara, ale gólman Stavi­arský svůj tým dobrým zákro­kem podržel. O minutu později se na druhé straně prosadil Hála, ale jeho hlavička skonči­la vysoko nad. Hráči hostí byli aktivnější a branky se dočkali ve 20. minutě, kdy se odražený míč dostal k Rozmarovi, který sám proti Staviarskému neza­váhal - 0:1. O devět minut poz­ději stejný hráč mířil do tyče. Po 35. minutách hry nepří­jemně vypálil Petr Holar, ale s jeho střelou zpoza obránce si brankář Mizera poradil.
Chodovský středopolař za­hrozil ještě v poslední minutě poločasu, ale tentokrát mířil těsně vedle. V úvodu druhého dějství mohl srovnat stav opět Petr Holar, ale nastřelil jen tyč. Poté převzali iniciativu opět hosté a v 55. minutě zvýšil na 0:2 Kohout. Poté si fotbalis­té Horní Břízy vytvořili ještě několik příležitostí, ale další gól střelili až v 88. minutě zá­sluhou Jagerčíka. V příštím kole se v sobotu chodovský Ta­tran představí opět na domácí půdě, kde bude hostit druhý celek tabulky Město Touškov.

Chodov: Staviarský - Jan Chmelík, Miroslav Holar (70. Hóll), Smazal, Miroslav Chmelík - Hála (80. Valíček), Petr Holar, Kuboušek (45. Jan Šot), Jan Ka­pic - Krakeš a Kobes. Trenér: Miroslav Chmelík.            (mif)