Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPosílené Dynamo porazilo v přípravě Holýšov


Exodem hráčů i trenéra oslabený Holýšov, třetí tým Puma krajského přeboru, utrpěl porážku od Dynama H. Týn!
Fotbalisté Dynama H. Týn se v přípravě na novou sezonu v I. A třídě utkali v Blížejově s týmem FK Holýšov, účastníkem krajského přeboru.

Vrásky hloubky koryta Radbuzy by měli mít na čelech funkcionáři FK Holýšov. Exodem několika klíčových hráčů včetně kanonýra Tlustého a trenéra Lešetického oslabený tým utrpěl v přípravě porážku od dorostu Viktorie Plzeň U – 19. V minulé sezoně třetí celek krajského přeboru ve čtvrtek podlehl v Blížejově i nováčkovi I. A třídy Dynamu H. Týn.

Dynamo H. Týn – FK Holýšov 4:0 (1:0)
Týnští při hledání případných opor sází na zkušenost, proto se na hřišti objevil příbramský stoper Staroba, táborský bek Šindelář, střední záložník Schweinert z Horní Břízy a útočník Bezdička z Tachova. Ten dal do sítě Holýšova první gól, trefil se i druhý útočník Fiedler, jediný zbylý z tria Pražanů, s jejichž přispěním Dynamo v minulé sezoně vybojovalo postup. Do branky nastoupil navrátilec ze Stoda Růžička, a výkonem na zemi i ve vzduchu svoje protějšky v dresu Holýšova zastínil. O jeho služby má zájem Touškov, avšak podle reakce předsedy oddílu Františka Cihláře marně.

Na vůdce a kapitána Dynama Radka Šindeláře nezbylo při ´blížejovském testu´ místo na pro něj tradičním postu stopera a hráč se silnější pravačkou hrál nezvykle na levé straně obrany, kde to chvílemi ´haprovalo´. Šindelář si musel zvykat na post za Vachtlem i dirigování nového stopera. Později byl střídán dalším testovaným levým bekem Bozděchem. Také Radkův bratr Tomáš změnil místo, ale ofenzivně laděný záložník si proti Holýšovu s chutí zaútočil a hlavou dával druhý gól Týna. O třetí branku se postaral Cihlář, čtvrtý přidal Fiedler.

Trenér Dynama Alois Tomášek byl s výhrou 4:0 spokojen. „Kluci dostávají na tréninku pořádně zabrat, protože je na přípravu málo času, ale to mají všichni stejné. Výsledek ukázal, že jsme schopni hrát důstojnou roli v I. A třídě a pohybovat se v horních patrech tabulky,“ hodnotil trenér. Spokojen byl i s výkony možných posil. „Přesto bych uvítal ještě jednoho útočníka a kdyby byl i nějaký tvořivý záložník, byl bych maximálně spokojen.“

Holýšov nastoupil bez brankáře Janči, který je ve Stodě, stopera Majláta, ten byl dán na hostování do Kolovče, ale i záložníka Juráše a střelce Tlustého. Ti jsou na hostování v Německu. Tým s dorostenci v sestavě se trápil v koncovce a vyráběl hrubé chyby, které hosté trestali a nasazením zcela vymazali ještě vloni rozdíl dvou tříd. Příští týden na soustředění v Nečtinách bude co zlepšovat. „Jednáme o setrvání hráčů, kteří tu byli na hostování. O nových zatím ne,“ říká předseda oddílu Karel Králík. „Kluci měli od pondělí do středy těžké tréninky, takže to je trochu brzdilo. Přesto měl být ve hře vidět rozdíl, i když za soupeře nastoupili Schweinert či Bezdička. Výsledek neberu jako tragédii, v minulé sezoně nás taky každý odepisoval, a nakonec jsme skončili jen těsně třetí. Určitě je to ale k zamyšlení, zřejmě končí období prostřídávání a je na čase ustálit sestavu a sehrát se. Uvidíme v sobotu proti Klatovům,“ říká trenér Holýšova Jiří Multrus.

Sestava Dynama H. Týn: Růžička – Šindelář, Staroba, Boček, Šindelář – Blacký, Schweinert, Kopřiva, Vachtl – Fiedler, Bezdička. Trenér: Alois Tomášek.
Sestava FK Holýšov: Steinbach (Marcel) – Hamerník (Belina), Lucák, Levička, Lukáš – Schamberger, Multrus, Trhlík, Vrba – Jeniš, Beneš. Trenér: Jiří Multrus.

Autor: Deník/ Václav Tauer