25 26 27 28 29 30 31

St. dorost: Jiskra Domažlice-Slavia Vejprnice 1:1 (1:1)

Jiskra: Korba - Pačesný (85' Kohout), Ouřada, Brychcín, Jurko - Waldmann (80'Lešek), Hošek (80'Ljoki), Husník(85' Čech), Černý - Levý, Minařík.

Remízou se Jiskra rozloučila se svými fanoušky, ale i s divizní soutěží.
Do první šance zápasu se dostali hosté v 6',ale stříleli těsně vedle.V 22' zahrával Minařík trestný kop nad.Po rohu v
29' hlavičkoval Husník, ale brankář vyrazil míč na další roh. V 32' dostal Černý ideální přihrávku od Husníka, ale trefil jen brankáře. Hosté stříleli v 35' vedle. V 37' předvedli hosté rychlou akci, kterou zakončili golem - 0:1. Minutu poté brankář hostí fauloval ve vápně Minaříka a rozhodčí nařídil penaltu. Míč si připravil "sváteční střelec" Pačesný a s přehledem ji proměnil - 1:1.
Ve druhém poločase měli více ze hry hosté, ale neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Obrovskou šanci měli už v 47', když Korba vyrazil míč před sebe a z následné dorážky netrefili prázdnou branku. V 63' vyrazil Korba další nebezpečnou střelu hostů na roh. První šanci ve druhé půli měla Jiskra v 64', když Levý dával kolenem nad. V 67' a 70' podržel Jiskru Korba, když vyrážel velmi nebezpečné střely hostů. V 72' střílel Levý do brankáře. Poslední velkou šanci měli hosté v78', když s tečí nastřelili tyč.
Trenéři: Brichcín, Pavlíček.