15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Souhrnné výsledky krajského přeboru.

Ve 28. kole nejvyšší krajské soutěže měli oba adepti postupu do divize výhodu domácího prostředí. Vedoucí Domažlice hostily SK ZČE P1zeň a podruhé v řadě si připsaly pouze jeden bod opět po výsledku 1:1. Šanci probojovat se do čela měli fotbalisté Sokolu Město Touškov, ale nevyužili ji. Podlehli totiž v derby severního Plzeňska na jaře ve výborné formě hrajícímu Manětínu 3:4, když korigovali ne příznivý výsledek dvěma brankami až v závěrečných minutách.
V kvalitních výkonech pokračovaly Rokycany, které v páteční předehrávce vysoko porazily Chrást a Horní Břízu která jednoznačně zvítězila na půdě již sestupujícího Chodova 3:0. Chanovice se po výhře nad Tachovem vrátily na třetí příčku tabulky, naopak na jaře se trápící Rapid Plzeň prohrál v Přešticích. Ty v boji o záchranu získaly první jarní body v domácím prostředí. Taktéž o udržení bojující Sušice porazila klatovskou rezervu a v tabulce postoupila před svého sobotního soupeře. Holýšov nedokázal v derby porazit Staňkov a oba týmy stále nemají zajištěnou účast v nejvyšší krajské soutěži pro nadcházející sezonu. Chodov doma opět prohrál a se ziskem dvou bodů je na jaře bezkonkurenčně nejhorším mužstvem.
O účastnících baráže o udržení, případně druhém sestupujícím, se rozhodne mezi týmy na deváté až patnácté příčce tabulky, když již jistým sestupujícím je poslední nová­ček z Chodova. Závěrečná dvě kola tedy v krajském přeboru budou rozhodující pro koneč­né pořadí na čele i konci ta­bulky.
M. Touškov- Manětín  3:4
V kvalitním utkání hraném ve vysokém tempu viděli divá­ci sedm branek. Skóre zápasu otevřel již ve 3. minutě Jiří Scheinherr, ale Manětín do přestávky stav otočil. Domácí se ve snaze vyrovnat vrhli do útoku, ale hosté po brejcích navýšili svůj náskok. Ten do­mácí v posledních minutách stačili pouze korigovat.
Nejlepší hráči: J. Scheinherr - ­Mikulík. Poločas: 1:2. Branky. 3. J. Scheinherr, 85. Lambor, 90. Nosek - 9. Cibula, 20. Pleyer, 75. Stejskal, 81. Dlouhý. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 2:1. Diváků: 180.
M. Touškov: Krásl - Bruha (45. Kalčík), Kluska, Fürbacher (68. Vrba), J. Scheinherr, Lambor, Nosek, Havlíček (11. Šesták), Karbusický, Brand, M. Sche­inherr. Trenér M. Mareš.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Dlouhý, Bouška, Hůlka (45. Barchanski), Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek, Prais. Trenér J. Pátek.
Chanovice - Tachov  2:1
V bojovném střetnutí nej­prve hostující Čížek trefil břevno, ale pak si domácí za­jistili dvoubrankový ná­skok. Brzy po změně stran hosté snížili Piklem, jejich snaha o vyrovnání však vy­šla naprázdno. Naopak Cha­novice mohly svou výhru po­jistit, ale Kučera hlavou mí­řil také do břevna.
Nejlepší hráči: Varga - Čížek. Poločas: 2:0. Branky: 25. Kučera, 37. Poláček - 48. Pikl. Rozhodčí: Urban. Bez ŽK. Diváků: 150.
Chanovice: Hermanchak - Srb, Frýzek, Varga, Poláček, Ku­čera, Tafat, Černohorský, Vota­va (55. Krch), Kočí, Kocour. Tre­nér P. Běloušek.
Tachov: Valenta - Kozák (44. Blažek), Opava, Kaše, Šácha, Gabčo, Čížek, J. Viterna, Pikl (84. Drozda), Habart, Augustin. Tre­nér P. Hudec.
Přeštice - Rapid Plzeň  2:0
V prvním poločase byli ak­tivnější hosté, ale do vyložené gólové šance je domácí nepus­tili. Po přestávce se karta oto­čila a Přeštice si zajistily cen­né body, když další,jejich šan­ce neproměnili Šperl a Šobr.
Nejlepší hráči: Šperl - Hucl. Poločas: 0:0. Branky: 68. Šperl, 83. Kaas. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (77. Janout). Diváků: 100.
Přeštice: Kripner - Rajchart, Kuneš, Ostrolucký, Procházka, Bouc, Kaas, Šobr, Kočí (86. Du­chek), Šperl, Benedikt. Trenér J. Roud.
Rapid: Štrunc - Peroutka, Metlický, Pata, Hucl, Korda (50. Křen), Janout, Liška, Brabec, Václav, Zaoral. Trenér M. Nád­herný.
Domažlice- SK ZČE Plzeň  1:1
V prvním herně vyrovna­ném poločase se hosté nečeka­ně'ujali vedení slabou střelou Kubíka, která překvapila gól­mana domácích. Těm se brzy podařilo vyrovnat, když poku­tový kop za faul na Šámala proměnil Černý. Druhá půle již probíhala pod taktovkou lídra přeboru, který však své šance nevyužil, střelu Mar­tina Šota zastavilo břevno.
Nejlepší hráči: Šámal - Levý. Poločas: 1:1. Branky: 28. (PK) Černý - 20. Kubík. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 0:3. Diváků: 450.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesař, Janeček (64. Kohout), Rejthar, Černý, Šámal, M. Šot, Mifek, Schötterl (68. Kubica), Mach. Trenér M. Moravec.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek (43. Chaluš), Šneberk, Vacek, Su­lek (58. Mičan), Ulč, Bačkovský, Svatoš (70. Jelen), Rout, Kubík. Trenér J. Urbánek.
Sušice - Klatovy B  2:0
V souboji sousedů v ta­bulce, bojujících o záchranu si Sušičtí udržovali po celý zápas mírnou převahu. Tu dokázali zúročit po přestáv­ce dvěma góly, hosté své pří­ležitosti využít nedokázali.
Nejlepší hráči: Sládek - Šlech­ta. Poločas: 0:0. Branky: 49. Slá­dek, 83. Prchlík. Rozhodčí: Ko­žár. ŽK: 4:1. Diváků: 100.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, T. Marek (74. Hupka), Klíma, Sládek, Hrach, Hubáček (90. Chmelík), Cihlář, Hlaváč (46. Prchlík), Kočí. Trenér L. Vašica.
Klatovy B: Herman - Vacov­ský, Rendl (76. Binia), Hromada, Jakubec, Šlechta, Beneš, Víto­vec, Z. Toman, J. Kotáb, Vorá­ček. Trenéři I. Lužný a K. Kali­voda.

Holýšov-Staňkov  1:1

V derby se hrál před vy­sokou návštěvou bojovný fotbal. Již ve třetí minutě měli hosté po faulu v šest­náctce výhodu pokutového kopu, který s přehledem vy­užil Janka. Do poločasu mohli hosté své vedení zvý­šit, ale Janka sám proti Jan­čovi neuspěl, hlavička Štverky skončila na tyči. Po změně stran dostal Holýšov hosty pod tlak a po střele Procházky dorážkou vyrovnal Tlustý. Rozhodnout mohl Procházka, ale čtyři minuty před koncem po faulu na Tlustého z penalty netrefil branku.
Nejlepší hráči: Chalupa - Janka. Poločas: 0:1. Branky: 76 Tlustý-3. (PK) Janka. Rozhodčí Liškutín. ŽK: 2:4. Diváků: 350.
Holýšov: Janča - Nový, Hamerník, Kraina, Dostálík, Švehla, Chalupa, Jeniš, Tlustý, Pro cházka, Lukáš. Trenér Z. Daněk.
Staňkov: Jánský - Doležal Štverka, Gust, Hönig, Janka Trhlík, Řeháček (90. Russ), Plas Regál, Šteffl. Trenér V. Šindler.
Chodov- Horní Bříza  0:3
Hosté působili po celý zápas fotbalovějším dojmem. Měli trvalou převahu a zápas dovedli bez problémů k vysokému vítězství, domácí si prakticky nepřipravili ani jednu vyloženou brankovou příležitost.
Nejlepší hráči: P. Holar - Jagerčík. Poločas: 0:1. Branky: 19 J. Rozmara, 55. Kohout, 88. Jagerčík. Rozhodčí: Vondra. ŽK 3:1. Diváků: 200.
Chodov: Staviarsky - Kapic Hála (80. Valíček), M. Holar (70 Hóll), J. Chmelík, M. Chmelík Kuboušek (46. J. Šot), P. Holar Smazal, Krakeš, Kobes. Trenér: M. Chmelík.
H. Bříza: Mizera - Šimice (84 Prušík), Gadač, Fráz (81. Holík) F. Rozmara, M. Chocholatý Krůs, Kohout (84. Paukner), J Rozmara, Jagerčík, Janka. Trenér F. Sudík.
Rokycany- Chrást  4:1

Předehráno v pátek. Nejlepší hráči: Vild - nikdo Poločas: 2:0. Branky: 8. Tobrman, 14. (PK) Mraček, 60. Kohout, 74. Mochňák - 90. (PK) Diepold. Rozhodčí: Žáková ŽK: 3:2. Diváků: 280.