10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Domažlická rezerva prohrála gólem z ofsajdu: Jiskra Domažlice B–Baník Zbůch 0:1 (0:0)

Domažlická Střelnice hostila v neděli v podvečer předposlední 29. kolo 1. Eurofootbal třídy. Domácí rezerva Jiskry Domažlice hostila dvanáctý tým tabulky Baník Zbůch. V jeho dresu nastoupil domažlický Milan Janeček, který je v klubu na hostování. Domažličtí fotbalisté dobře věděli že jejich okresní rival FK Staňkov v sobotu porazil TJ Sušici 2:1 a  případnou výhrou by se právě na jediný bod na Sušici dotáhli o jediný bod a byli by ve hře o baráž. V poslední kole hrají Domažličtí právě v Sušici.

Do zápasu vstoupila Jiskra aktivně - v jedenácté minutě kombinovali Jiří Hartl a Martin Votruba a druhý jmenovaný z vápna přestřelil branku zbůšského Vaska. O šest minut později vysunul Lukáš Neumann Jiřího Hartla, ale ten zakončil vedle levé tyče Vaska. V 18. minutě prošel obranou Zbůchu Martin Vísner ale jeho pokus skončil nad brankou. Dvacátá minuta hodně ovlivnila utkání to se na pozdě vybíhajícího Adama Brataniče řítil zbůšský Jan Hrdlička, Adam Bratanič se mu vrhnul pod nohy, rozhodčí Ondřej Tyc nařídil pokutový kop a udělil mu žlutou kartu. Nehrálo se čtyři minuty, protože byl Bratanič ošetřován.  Odnesl si ze souboje poraněné levé koleno a musel dochytat poločas se sebezapřením. Penaltu zahrával Josef Jirka a přestřelil branku Domažlic. V další vyložené šanci se ocitnuli hosté - ve 39. minutě musel vykopávat z brankové čáry Lukáš Neumann. Hned z protiútoku našel Jakub Ferra centrem Martina Votrubu a ten přestřelil branku Antona Vaska. Ve 41. minutě hosté opět zahrávali penaltu po faulu na Jana Hrdličku. Na značku pokutového kopu si míč postavil Stanislav Schejbal a nastřelil pravou tyč Brataničovy branky.
Do druhého poločasu nastoupil za zraněného Adama Brataniče do branky Lukáš Frei. V úvodu se hosté dostali do dvou šancí, jmenovitě v 57. minutě Roman Pfeifer a o tři minuty později Lukáš Fořt, který střílel vedle pravé tyče Lukáše Freie. V 76. minutě byli domácí hodně blízko vedoucího gólu - to si Jiří Hartl poradil s dvěma obránci po pravé straně nacentroval přesně na nabíhajícího Jaroslava Krakeše a ten z malého vápna netrefil branku Antona Vaska. O tři minuty později opět hezká kombinační akce po ose Ferra-Vísner a Kubica střílel těsně vedle branky Zbůchu. Na druhé straně dvě minuty před koncem  podnikli hosté brejk a po přihrávce Lukáše Forsta Miroslav Forst trefil pravou tyč Freiovy svatyně. O minutu později rozehráli hosté z pravé strany standartní situaci a z ofsajdové pozice se trefil agilní Miroslav Forst - 0:1. Tato prohra znamená že už domažličtí do bojů o barážové pozice nezasáhnou, patří jim totiž osmá pozice v tabulce 1. A třídy se 41 bodem.

Sestava Jiskry Domažlice B: Adam Bratanič (46. Lukáš Frei ) - Jakub Ferra, Lukáš Neumann, Libor Bočan, Michal Pavlíček - Jakub Brichcín, Martin Vísner, Karel Strejc, Martin Votruba (62. Martin Kubica) - Jiří Hartl, Jaroslav Krakeš(79. Josef Rojt).
Trenér: Pavel Červený.

Rozhodčí: Ondřej Tyc - Jiří Štokl - Tomáš Kovařík.
Delegát: Václav  Havránek.

ŽK: 5:2, Diváků:150.