11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Ml. žáci: TJ Přeštice - Jiskra Domažlice 0:5 (0:2)

Mladší žáci Jiskry Domažlice sehráli svůj poslední mistrovský zápas proti soupeři z Přeštic. Po dobrém výkonu zvítězili 5:0, po poločase 2:0.
Jiskra začala velmi zostra, již v 7. a v 8. minutě rozvlnila síť za zády přeštického gólmana. První branku vstřelil po skrumáži Patrik Dufek, druhou přidal dorážkou Lukáš Svoboda. Soupeř se snažil, ale obrana Jiskry dirigovaná Mírou Hojdou spolehlivě odvracela útoky domácích.
Ve druhém poločase Jiskra kontrolovala průběh zápasu, přidala další 3 branky a zaslouženě zvítězila. Hattrick zkompletoval kanonýr Lukáš Svoboda (36.,39. min.), druhou branku přidal neúnavný Patrik Dufek (59.min.). Jiskra tak v konečné tabulce skončila na pěkném 3. místě.
Sestava: Honza Čížek - Martin Buršík, Míra Hojda, Libor Bočan ml., Jirka Janoušek - Jirka Šrámek ml., Patrik Dufek, Jarda Kalný, David Žák - Ivan Major, Lukáš Svoboda.
Střídali: Štěpán Braun, David Mach.
Trenéři: L.Bočan st., J.Šrámek st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.
P.S.:Trenéři děkují chlapcům ročníku 97, kteří odchází do starších žáků za jejich tréninkovou morálku, přístup k tréninkům a k zápasům a přejí jim hodně dalších sportovních úspěchů.