11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jiskra Domažlice - SK ZČE Plzeň 1:1 (1:1).

Jiskra potřebovala vyhrát, aby měla jistotu, že se před ní opět nedostane Město Touškov, které ztrácelo pouhý bod, ale přes veškerou snahu a drtivý tlak v posledních 20 minutách se vítězný gól vstřelit nepodařilo. Přesto zůstala Jiskra ve vedení a dokonce zvýšila náskok na 2 body, protože Touškov doma prohrál s Manětínem 3:4.

Domácí byli celý první poločas aktivnější, ale do šancí se dostávali jen těžko. V 7. minutě se po Šámalově tr. kopu míč odrazil k Tesařovi, ale jeho pohotovou střelu stačili hosté zblokovat, odražený míč se dostal ke Strejcovi, ale jeho technickou střelu přes hlavu brankář Řezáč nadvakrát zlikvidoval. O tři minuty později srazili hosté další Šámalův tr. kop na roh a na druhé straně si s Routovým centrem poradil Mleziva. Po čtvrthodině hry se další tr. kop Šámala odrazil na roh, vzápětí poslal šámal dopředu rozběhnutého Strejce, který však ze slibné šance, z 15 metrů přestřelil plzeňskou branku. Jako podle šablony skončil další Šámalův tr. kop po teči hostů v zámezí a ve 20. minutě udeřilo na druhé straně, když Rout zatáhl míč po pravé straně centrem našel Kubíka, jehož střelu z šestnáctky Mleziva dobře nezasáhl a míč skončil v síti – 0:1. O tři minuty později našel Šot zpětnou přihrávkou nabíhajícího Macha, ale ten volejem z velkého čtverce Řezáčovu branku přestřelil. Ve 27. minutě se vydal do pokutového území domácí Šámal, pronikl až před brankáře Řezáče, který jej na malém vápně fauloval, za což viděl žlutou kartu a kopal se pokutový kop. Míč si postavil Černý a s přehledem jej poslal za Řezáčova záda – 1:1. Po půlhodině hry na druhé straně utekl Sulek, jeho centr zleva však poslal volejem z 8 metrů Bačkovský těsně vedle vzdálenější Mezivovy tyče. Hned po rozehrání pronikl po levé straně Mifek, našel ideálně nabíhajícího Schötterla, ale ten volejem z 8 metrů tutovku odmítl střelou těsně vedle pravé plzeňské tyče. Ve 33. minutě se po Šámalově centr dostal k hlavičce Mach, ale z malého vápna minul vzdálenější soupeřovu tyč. Těsně před obrátkou vysunul Mifek nabíhajícího Černého, ale těsně před ním sebral míč brankář Řezáč.

Aktivita domácích pokračovala i po přestávce, ale Šot ve 48. minutě, místo střely z 15 metrů zleva, přihrával nabíhajícímu Černému, který však na míč nedosáhl. O minutu později rozehrál Šáma tr. kop nakrátko na Šota, který se dostal ke střela z 16 metrů, ale pravou plzeňskou tyč minul. V 51. minutě stačili hosté Šotův centr zleva těsně před Černým odvrátit, míč se dostal ke Strejcovi, ale jeho bombu volejem hosté zblokovali. Na druhé straně se dostal k zakončení Rout, ale z 22 metrů zprava Mlezivovu branku netrefil. V 55. minutě po Šneberkově tr. kopu hlavičkoval hostující Rout vedle pravé domácí tyče. O tři minuty později zamířil nepřesně i plzeňský Šneberk ze 20 metrů. Půlhodinu před koncem se do vyložené šance dostal domácí Šot, po Machově centru se ocitl zcela sám na malém vápně, ale střelou z otočky zatřásl je břevnem Řezáčovy branky, míč se odrazil k Janečkovi, který však v další velké šanci, zleva, z úhlu, odkrytou soupeřovu branku přestřelil. V 66. minutě se po Černého centru zprava dostal k hlavičce u vzdálenější tyče Schötterl, ale jeho slabou střelu zachytil Řezáč. Na druhé straně se do zakončení dostal Mičan, ale z 25 metrů domažlickou branku minul. Poté se začal pomalu stupňovat tlak domácího mužstva, ale Šámalův tr, kop srazili hosté na roh a po jeho rozehrání stačili míč odvrátit do bezpečí. Domácí se stále snažili o vysoké centry před branku soupeře, ale ty byly v drtivé většině kořistí vysokých plzeňských zadáků. Čtvrthodinu před konce se po tr. kopu Macha dostal k hlavičce Kohout, ale z 10 metrů Řezáče nepřekvapil. Vzápětí si Mleziva poradil na druhé straně se střelou Jelena zpoza šestnáctky. V 82. minutě na Šámalův centr zleva naskočil Šot, ale míč jen prodloužil mimo levou Řezáčovu tyč a vzápětí na druhé straně zakončil akci hostů střelou volejem z 23 metrů Ulč, ale domácí branku přestřelil. Pět minut před koncem rozhodčí Čermák potrestal protesty jednoho z hostů tr. kopem ze vzdálenosti 12 metrů, ale Rejthar trefil jen bránící zeď. V 85. minutě nastal před plzeňskou brankou závar, několikrát se domácí pokusili o střelu, ale houštinu těl se jim prostřelit nepodařilo, až jejich snažení ukončil odpískaný ofsajd. O minutu později si na Šámalův tr. kop naskočil tesař, ale z 9 metrů hostujícího gólmana nepřekvapil. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby se po levé straně probil domácí Kohout, ale brankář Řezáč jeho střelu z úhlu výborně vyrazil na roh. Po rozehrání posla Černý oblouček za obranu pro nabíhajícího Kubicu, ale ten volejem, technickou střelou z 10 metrů, přehodil vybíhajícího Řezáče i jeho branku. V nastaveném čase mohli úporně se bránící plzeňané skórovat, když po pravé straně utekl Mičan, našel centrem u vzdálenější tyče nabíhajícího Kubíka, jehož pohotovou střelu z úhlu z 10 metrů, však stačil vracející se Tesař srazit na roh.