14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

J. Domažlice B - K. Strážov 1:0 (0:0)

Po nedělní průtrži mračen nastoupili fotbalisté domažlické rezervy, na trávník Městského stadionu Střelnice, kde v rámci 27. kola 1. A Eurofootbal třídy hostili pátý celek tabulky SK Kovodružstvo Strážov.

Do utkání, ve kterém se počasí měnilo - jednou sluníčko podruhé doslova průtrž mračen - vstoupili aktivně domácí. V sedmé minutě musel Strážovský gólman Michal Javorský vyrážet Strejcovu střelu z 25 metrů z levé strany. V 9. minutě zahrozili hosté - ze standardní situace strážovský David Gajdůšek střílel vedle pravé tyče domácí branky. Poté měli domácí fotbalisté územní převahu, ale do šancí se nedostali. Naopak to byli hosté, kteří ve 28. minutě opět Gajdůškem zahrozili, ale domažlický brankář Adam Bratanič byl na místě. Neúnavný Gajdůšek zahrozil i o deset minut později když po kombinaci s Tomášem Matějkou pálil, ale jeho střelu na rohový kop zblokoval Jakub Ferra. O tři minuty později centroval Brichcín před branku, gólman Javorský jeho pokus vyrazil, ale chybělo finální zakončení. Ve 42. minutě musel vyrážet Bratanič střelu k pravé tyči Václava Matějky.
Do druhé půle vstoupili hosté šancí po kombinaci Tomáše Matějky a Davida Gajdůška a druhý jmenovaný střílel vedle levé tyče branky Jiskry. Hosté opět zahrozili v 59. minutě, kdy se prezentoval agilní Gajdůšek tvrdou střelou pod břevno, kterou Bratanič vyrazil. Z následného rohu Luďka Janky zakončoval  hostující kapitán Zbyněk Vítovec střelou vedle levé tyče. Po třech minutách musel hostující brankář Javorský řešit střelu Libora Bočana z 20 metrů. V 65. minutě vysunul Martin Votruba navrátilce do sestavy Jiřího Hartla a ten orazítkoval břevno Javorského svatyně. O tři minuty později střílel Karel Strejc vedle levé tyče branky Strážova. V 72.  minutě špatně rozehrával strážovský Jan Michel míč mu vypíchl dobře postavený Jiří Hartl zatáhl balón po pravé straně, ideálně našel nabíhajícího Martina Votrubu a ten překonal bezmocného Javorského - 1:0. Deset minut před koncem znovu špatně rozehráli hosté, Jiří Franc musel faulovat Martina Votrubu, který by šel sám na Javorského, hlavní rozhodčí Petr Komanec jej po zásluze "odměnil" červenou kartou a poslal ho předčastně  do sprch. Čtyři minuty před koncem to mohlo být 2:0, ale nadějný domažlický útočník Lukáš Waldmann, který po vysunutím Pavlíčkem šel sám na Javorského nastřelil nejprve jeho nohy a potom přestřelil. Hosté v závěru mohli snížit po spolupráci Tomáše Matějky s Luďkem Jankou, ale ten střílel v tísni a výborný  Adam Bratanič mu jeho pokus nohama vyrazil.

Sestava  Jiskry Domažlice B: Adam Bratanič - Jakub Ferra, Lukáš Neumann, Karel Strejc, Michal Pavlíček - Jakub Brichcín, Libor Bočan, Lukáš Waldmann, Martin Vísner - Jaroslav Krakeš (57. Martin Votruba), Jiří Hartl.
Trenéři: Ivan Rybár a Pavel Červený.

Rozhodčí: Petr Komanec -  Jiří Houdek, Michal Homr.
Delegát: Jaromír Beran.

ŽK: 3-2, ČK: 0:1 (80. Jiří Franc), 150 diváků.

Po zápase jsme požádali o zhodnocení trenéra Ivana Rybára:"Zápas byl ovlivněn počasím. Před i v průběhu utkání spadlo hodně vody. První poločas jsme neodehráli dobře. Hráči nebyli aktivní málo bojovali. Takhle se fotbal hrát nedá když máme hru založenou na mládí a agresevním pojetí. Ve druhém poločase nastalo zlepšení. U mužstva bylo vidět, že jde za vítězstvím a zaslouženě vyhrálo. V závěru hrál soupeř vabank a nás podržel Adam Bratanič. Strážov jsme měli potrestat brankou na 2:0 Lukášem Waldmannem , ale bohužel se toho asi Lukáš zalekl."