13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Ml. žáci: Jiskra domažlice - SK ZČE Plzeň 6:0 (2:0)

V sobotu sehráli mladší žáci Jiskry poslední domácí utkání s plzeňským SK ZČE a po výborném, oku diváka lahodícím výkonu jej porazili vysoko 6:0, po poločase 2:0.
Do souboje o konečné 3. místo krajského přeboru vlétli Jiskřané jako uragán, vytvořili si souvislý tlak a již v 5. minutě se poprvé prosadil Patrik Dufek pěknou dorážkou. V 18. minutě zvýšil Lukáš Svoboda na 2:0. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0, i když šancí na zvýšení skóre bylo opravdu dost.
Ve druhém poločase pokračovala Jiskra v běhavé, kombinační hře a zaslouženě přidala další branky. Patrik Dufek zkompletoval hattrick (36. a 47. min.) a spravil si tak střeleckou chuť, která mu chyběla v minulém kole v Klatovech. Další branky přidali Lukáš Svoboda (51.) a Roman Čadek (43.). Jiskra tak v letošní sezoně vybojovala pěkné 3. místo v krajském přeboru.
Sestava: Honza Fousek - Martin Pavelec, Jarda Kalný, Libor Bočan ml., Aleš Procházka - Štěpán Braun, Patrik Dufek, Jirka Šrámek, Martin Buršík - Ivan Major, Lukáš Svoboda.
Střídali: Roman Čadek, Petr Mleziva, Jirka Janoušek, David Žák, David Mach.
Trenéři: L. Bočan st., J.Šrámek st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.
P.S: Mladší žáci se připojují ke gratulaci starším žákům k vítězství v krajském přeboru a postupu do žákovské divize. Bravo chlapi !!!