10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ml. žáci: TJ Klatovy - J. Domažlice 2:1 (1:1)

V neděli sehráli důležité utkání mladší žáci proti soupeři z Klatov, ale i po dobrém,bojovném výkonu podlehli 2:1, po poločase 1:1. Jiskra tak nepředběhla svého soka v tabulce a zůstává nadále na velmi pěkném 3. místě krajského přeboru.
Začátek zápasu vyšel Jiskře nadmíru slibně a již v 5. minutě se ocitl ve velmi dobré střelecké příležitosti Patrik Dufek, který bohužel trefil jen padajícího brankáře. Zato ve 13. minutě se již Jiskra radovala - obranou se probil Lukáš Svoboda a zavěsil 0:1. Vyrovnání přinesla 18. minuta, kdy se do přečíslení dostali hráči Klatov a jejich nekrytý útočník se nemýlil - 1:1. Do poločasu se již nic důležitého neudálo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.
Ve druhém poločase to byl spíše boj o každý metr než pohledná kopaná, ale v závěru se paní štěstěna přiklonila na stranu domácích a ti opět z rychlého brejku rozhodli v 53. minutě - 2:1. Hned vzápětí mohl vyrovnat opět Patrik Dufek, ale neměl svůj střelecký den. Jiskřané tak poprvé na jaře poznali hořkost porážky, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusí stydět.
Sestava: Honza Fousek - Štěpán Braun, Míra Hojda, Martin Buršík, Aleš Procházka - Jirka Janoušek, Jarda Kalný, Patrik Dufek, Jirka Šrámek - Ivan Major, Lukáš Svoboda.
Střídali: Martin Pavelec, Roman Čadek, David Žák, Honza Čížek.
Trenéři: L.Bočan st., J.Šrámek st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.