14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

J. Domažlice B - Město Zbiroh 0:2 (0:1)

Nedělní fotbalové odpoledne nabídlo fotbalovým fanouškům v Domažlicích nášup v podobě dvou důležitých utkání  po utkání vítězném divizním utkání  ,,A“mužstva se Strakonicemi nastoupila její rezerva proti aktuálně druhému celku 1 A třídy Městu Zbiroh. Vzhledem k marodce v obou mužských týmech měl kouč Ivan Rybár k dispozici pouze třináct hráčů a z toho musel být do hry  připraven i druhý trenér Pavel Červený . A to ještě Jakub Ferra a Lukáš Neumann střídali za ,,A“ tým.

Jiskra začala náporem a hned v úvodu se do velké brankové příležitosti dostal Libor Bočan když po centru  Karla Strejce trefil hlavou pravou tyč branky Zbiroha. V 18. minutě zahrávali hosté trestný kop z pravé strany na který si naskočil Stanislav Jaroš a hlavou překonal Adama Brataniče - 0:1. Do konce prvního poločasu měli domácí optickou převahu a zaměstnávali gólmana Zbirohu Michala Svěchotu střelami se střední vzdálenosti.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil Jiskra útočila a hosté se pouze bránili.Ve 48. minutě se po levé straně probil Miroslav Rejthar nacentroval před branku kam si naběhl Jakub Ferra a  přestřelil branku.  Po té začal festival zahozených šancí nejprve akce Strejc – Bočan , který střílel vedle pravé tyče brankáře Svěchoty. V 56. minutě vysunul Bočan Ferru a ten ve vyložené šanci nastřelil pouze boční síť. O deset minut později zatáhl míč Bočan po pravé straně nacentroval na nabíhajícího Krakeše, ale ten ve skluzu nestačil přesně zakončit. Tlak Jiskry byl drtivý jenom ta koncovka. V 79. minutě se před hostující brankou strhl obrovský závar pálili tam Bočan s Votrubou, ale brankář Svěchota dvakrát jejich pokusy vykopával nohou. Trest přišel v 83. minutě, kdy hosté podnikli rychlý výpad do otevřené obrany, Hruška nacentroval z levé strany na Michala Jaroše a ten překonal bezmocného Brataniče - 0:2.

Sestava Jiskry Domažlice B: Adam Bratanič - Václav Dufek, Lukáš Neumann, Miroslav Rejthar, Michal Pavlíček  -Karel Stejc, Jakub Brichcín, Martin Vísner, Jakub Ferra - Jaroslav Krakeš (65. Martin Votruba), Libor Bočan.
Treneři: Ivan Rybár, Pavel Červený.

Rozhodčí: Stanislav Sladký, Martin Vocelka, Václav Sirový.
Delegátem utkání byl ligový delegát Miroslav Svoboda z Tachova.

Po utkání nebylo do řeči trenéru Ivanu Rybárovi:,,Dnešní zápas je pro mě velké zklamání, protože jsme byli lepším mužstvem,  předpokládali jsme, že mužstvo Zbiroha bude těžit se standardních situací. Také hned z první jsme dostali branku. Nemůžu hráčům vyčíst nasazení bojovnost, ale bohužel šest tutovek - musíme alespoň nějakou proměnit,“ lamentoval Rybár a pokračoval: ,,fotbal je o proměňování šancí a my jsme dneska zklamali. To co my nedáme, to by asi jiné mužstvo proměnilo.“ Jedno pozitivum na utkání Rybár našel: ,,Jsem rád, že do kádru zapadl Míra Rejthar a odehrál solidní zápas. Většina akcí šla přes jeho levou stranu a Míra ukázal, že je platným hráčem a patří do mančaftu. Barážová místa se nám asi vzdalují. Je to o tréninkové morálce, která u hráčů není dobrá. To že přijdou před utkáním na jeden trénink to je nebude posouvat fotbalově víš. Pokud se chtějí ve fotbale stále zdokonalovat a dostat se do vyšších soutěží, tak mu musejí něco věnovat a to se zatím neděje,“ vyjádřil se kriticky směrem k hráčům Ivan Rybár.