18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

K. Chlumčany - J. Domažlice B 2:1 (0:0)

Béčko nenavázalo na výkon se Stodem a prohrálo v Chlumčanech

Ve 24. kole 1 A Eurofootbal třídy  zajížděla v sobotu 8. května rezerva Jiskry Domažlice na hřiště šesté Keramiky Chlumčany. Trenér Pavel Červený postrádal potrestaného Votrubu a zraněné Rojta a Kubicu. Po delší pauze nastoupila opora zadních řad Miroslav Rejthar. V prvním poločase se hrálo převážně mezi šestnáctkami, bez šancí na obou stranách.
Hned v úvodu druhé půle se po vysunutí Jakuba Ferry šel sám na gólmana Chlumčan Petra Lösche útočník Jaroslav Krakeš, ale vlivem nekvalitního hřiště mu balon na poslední chvíli odskočil a jeho střela skončila mimo branku domácích. V 51. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácím Lukáš Tomášek. V 72. minutě zahrávali domácí standartní situaci s levé strany míč se dostal až na malé vápno a chlumčanský Jan Havlíček otevřel skóre - 1:0. O tři minuty později se z ofsajdové pozice po odraženém míči trefil domácí Václav Dušek - 2:0. Sedm minut před koncem  centroval Miroslav Rejthar do šestnáctky, přetažený balon vracel hlavou před branku Lukáš Neumann a domácí si vstřelili vlastní branku - 2:1.
"K utkání jsme odjížděli oslabeni. Hráči měli ještě v hlavách podařené utkání se Stodem a soupeře podcenili. Domácí tým byl určitě k poražení. Teď se musíme soustředit na domácí utkání s Městem Zbiroh," uvedl trenér Pavel Červený a pokračoval: "Čeká nás druhé mužstvo tabulky. Na podzim jsme tam po našich hrubých chybách prohráli 3:1 i když jsme za stavu 2:1 měli šance na vyrovnání. Máme další zraněné hráče. Jaroslava Krakeše trápí sval a Václav Dufek v týdnu netrénoval. Bude to těžké utkání, ale musíme bojovat,"dodal odhodlaně Červený.

Sestava Jiskry B: Bratanič - Dufek, Rejthar, Neumann, Pavlíček - Strejc, Brichcín, Vísner, Ferra - Krakeš, Bočan.
Trenér: Pavel Červený.