10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sokol Mrákov - TJ Kostelec 3:3 (1:0)

Sokol Mrákov přivítal v 16. kole 1. B třídy skupiny A mužstvo TJ Kostelce a nutně potřeboval bodovat naplno. Hned od prvních minut zápasu byli domácí aktivnější a balon častěji drželi na svých kopačkách. Hosté se prosazovali velmi těžce a za první půli ani jednou vážně neohrozili branku domácího golmana Škampy.
První branka padla ve 32. minutě, po centru zprava a chybě hostující obrany se zblízka prosadil domácí nový kapitán Jakub Mlynár - 1:0. Těsně před koncem poločasu mohli domácí vedení ještě zvýšit, to se do balonu tvrdě opřel záložník Stýskal a jeho povedenou střelu z dvaceti metrů s námahou vyrazil brankář Kostelce Józa na břevno svojí svatyně.
Na začátku druhého poločasu se domácím podařilo vedení zvýšit. Agilní Mlynár dostal kolmou přihrávku od Kopeckého a obstřelil hostujícího Józu - 2:0. V tu chvíli nebyl na stadionu nikdo, kdo by věřil, že by mohli hosté s utkáním ještě něco udělat. Domácí stále útočili a hosté se jen bránili. Jenže v 65. minutě se Kostelci povedl první rychlý brejk a útočník Dyk snížil na 2:1. Za pět minut Mrákovští zahrávali přímý volný kop, domácí Růžek z něj nastřelil pouze zeď a hosté opět z brejku do otevřené domácí obrany srovnali Blažkem na 2:2!  Za dalších osm minut dokonal pohromu pro Mrákov hostujcí Dyk, využil nedorozumění gólmana Škampy a Konopíka a se štěstím strhl vedení na 2:3 pro Kostelec. Mrákov v závěrečných minutách vrhl všechny síly do útoku a z nepovedeného zápasu vydoloval alespoň bod, když nádhernou střelou do šibenice vyrovnal na konečných 3:3 střídající dorostenec Tomáš Duffek.

Mrákov podruhé za sebou na domácím hřišti prohospodařil body v dobře rozehraném utkání a dostal se tak v tabulce do vážné situace patří mu sice 8. místo se 16 body, ale má "náskok" na poslední Spartu Sulkov pouhých šest bodů. Vzhledem k vyrovnanosti soutěže tak bude mít velké starosti, jako nováček, pro příští sezónu 1. B třídu zachránit.

Sekretář Sokola Mrákov Petr Konop:"K utkání se mě vyjadřuje těžko. Bohužel musíme vést asi větším rozdílem, abychom utkání dotáhli do vítězného konce. Budeme muset zapracovat na koncentraci v utkání. Opět jsme to nezvládli a tyto promarněné body nám při konečném účtování budou moc chybět. V dalším kole to nebude jiné - hrajeme v Dobřanech, opět s mančaftem, který hraje taktéž o záchranu. Musíme to napravit a vyhrát," řekl odhodlaně Konop.
Sestava Sokola Mrákov: Škampa - Hofman, Němec, Švajner, Bandžuch - Rybár, Kopecký, Stýskal, Konopík - Růžek, Mlynár. Střídali: T.Duffek, Zahrádka, Vondra.
Trenér: J. Palovič