23 24 25 26 27 28 29
30 31

TJ Klatovy - Sj. Koloveč 2:2 (0:0)

Do Klatov přijel zatím suverén jarní části krajského přeboru mužů - hvězdami nabitý Slavoj Koloveč. Před slušnou návštěvou 350 diváků však poprvé ztratil na jaře body.
Do utkání jsme nastoupili s cílem potrápit velkého favorita a to se nám povedlo. V prvním poločase nebylo k vidění moc zajímavých momentů. Prakticky jedinou šanci prvního poločasu měli hosté, po rohu Malého prodloužil Černý na zadní tyč, kde stál nepokrytý Černohorský, ale naštěstí pro nás přestřelil.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou, místo Vítovce nastoupil Toman a toto střídání se trenéru Žákovi vyplatilo. V 55. minutě jsme šli do protiútoku a právě Toman přízemní střelou z 25 m otevřel skóre utkání - 1:0. O 10 minut později se vydal k sólu Veselka a hostující Černý musel zatáhnout za záchranou brzdu a uviděl červenou kartu. Hosté si paradoxně v deseti začali vytvářet tlak a v rozmezí tří minut otočili skóre utkání. Nejprve v 70. minutě Šperl z přímého kopu vyrovnal 1:1 a o tři minuty později po akci Kovácse poslal hosty do vedení Bittengl - 1:2. My jsme se však nevzdali a vrhli všechny síly do útoku. Vyrovnání jsme se nakonec dočkali. V nastaveném čase byl 30 m od brány faulován Hovorka, Toman z přímého kopu trefil tyč, ale míč se odrazil k Votípkovi, který ho poslal do brány - 2:2.

Sestava: Herman - Homolka (80.´ Frous) , Veselka , Hovorka Vl., Bouberle - Pacovský (75.´ Votípka) - Matějka J., Mészáros, Vítovec (46.´ Toman) , Voráček - Gyorgy.
Branky: 55.´ Toman, 90.´ Votípka - 70.´ Šperl , 73.´ J. Bitttengl.
Karty: ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (65.´ Černý).
Trenéři: Karol Žák, Roman Vonášek.