15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

J. Domažlice - Dukla Praha B 2:0 (1:0)

Jiskra se po nepřesvědčivých jarních výkonech ocitla na 12. místě tabulky, jen šest bodů od posledního Hořovicka a tak bylo jasné, že v domácím zápase se 13. Duklou Praha B musí naplno bodovat. Domácím patřily úvody obou poločasů, zatímco hosté vždy postupně hru vyrovnali, ale šancí na obou stranách bylo poskrovnu.
Hned v úvodní minutě se po Lietlově rohovém kopu k odraženému míči dostal domácí Hulina, ale volejem ze 17 metrů Radovu branku přestřelil. Poté si s Hulinovým centrem poradil hostující gólman a Šámalův pokus z 18 metrů skončil na těle hostujícího zadáka. Hosté zazlobili poprvé v 10. minutě, ale Laczkovichův váhavý postup a následný centr stačil Šámal zblokovat. V 17. minutě se po pravé straně prodral domácí Leitl, ale jeho zpětnou přihrávku nestačil Hulina zpracovat a o míč ve výhodné pozici přišel. Na druhé straně si s tr. kopem Mina poradil domácí brankář Mleziva. Ve 22. minutě se k míči po Lietlově centru zprava nedostal za malým vápnem pražanů nabíhající Bahleda a po protiútoku zneškodnil Mleziva střelecký pokus hotujícího Vrány z 20 metrů. Domácí se snažili o aktivitu, ale s vysokými centry před Radu si urostlí hostující zadáci vždy poradili. Ve 35. minutě napřáhl z 25 metrů domažlický Mužík, ale mířil nad Radovu branku. Vzápětí jej napodobil na druhé straně se stejným efektem Vrána. S blížícím se závěrem poločasu byli hosté stále aktivnější a to jim mohlo přinést úspěch ve 40. minutě, kdy po rohovém kopu vznikl před Mlezivou velký závar, Macháček trefil z 8 metrů pouze břevno domažlické branky a míč pak zachytil Mleziva. Když nepadl gól na jedné straně, unikl na straně druhé domácí Strejc, stačil zprava odcentrovat a míč volejem u bližší tyče usměrnil pohotově za Radova záda z 8 metrů Leitl – 1:0. V poslední minutě prvního dějství se po Bártově přihrávce dostal ke střele domažlický Mužík, ale ze 17 metrů jen těsně minul pravou Radovu tyč.
I do druhé půle nastoupili domácí aktivněji, ale Bahledův centr zprava stačili hosté těsně před připraveným Radou odvrátit na roh. Domácí mohli náskok pojistit v 53. minutě, kdy si Mužík s Bahledou vyměnili několik přihrávek a posledně jmenovaný pak tváří v tvář Radovi trefil ze 14 metrů jen jeho pravou tyč. Hosté brzy hru vyrovnali, ale jejich kombinační útočná hra se vždy zadrhla v husté obranné síti domácích a stereotypní centry stačili domažličtí zadáci odvracet. V 55. minutě se ke střele ze 14 metrů dostal pražský Vrána, ale do cesty se mu postavil jeden za soupeřů, míč se však odrazil zpět, ale i druhý pokus agilního hostujícího záložníka, tentokrát ze 12 metrů, skončil na těle bránícího domácího hráče. Poté se hrálo dlouho bez náznaků šancí, centry na obou stranách stačily odvracet obrany soupeřů. Až v 88. minutě vyslal domácí Hulina dopředu Černého, ale ten svůj průnik zakončil zbytečně brzy střelou z 18 metrů, kterou Rada zneškodnil. Když už se zdálo, že je výsledek konečný, byl v 89. minutě faulován těsně před šestnáctkou ne levé straně domácí Mužík, sám rozehrál tr. kop, na míč si naskočil Hartl a hlavou ze 6 metrů jej usměrnil za záda bezmocného Rady - 2:0.
Před 250 diváky řídil rozhodčí Kučka, hráno bez karet.
Sestava Dukly Praha B: Rada – Vladyka (74. Mrzljak), Kučera, Suchánek, Min – Vrána, Macháček (61. Říha), Hanousek, Kuba, Laczkovich – Sklenář.
Sestava Jiskry: Mleziva – Strejc, Bublík, Tesař, Cihlář – Leitl (86. Černý), Hulina, Šámal, Mužík, Bárta – Bahleda (59. Hartl). Trenér: Zdeněk Michálek.