14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Fotbalisté Kolovče se vrátili do čela.

Do čela kraj­ské I. B třídy se po zaváhání  Dlouhého Újezda ve Stodě (1:1) vrátili fotbalisté Slavoje Kolo­več. Na soupeře z Tachovska  má nyní jednobodový náskok. V neděli nastoupili na půdě nováčka v Plané, odkud si při­vezli důležité tři body v boji o postup.

Planá - Koloveč   0:3 (0:1)
Branky: 20. Tomáš Homol­ka, 65. Tomášek, 80. Částek.
Domácí celek nastoupil v sestavě, jejíž věkový průměr dosahoval 35let, a od začátku se pouze bránil útokům favo­rizované Kolovče. První vážnou šanci si vy­tvořil v 10. minutě hostující kapitán Kruml, ale místo stře­ly ze vzdálenosti 10 metrů volil přihrávku, kterou domácí za­dáci dokázali zachytit.
Branky se dočkali Kolovečtí po dvaceti minutách hry. Je­jím autorem byl Tomáš Ho­molka, který se z levé strany probil zhuštěnou obranou a prostřelil gólmana - 0: 1.
Koloveč i nadále soupeře přehrávala a hráči Plané se ze své poloviny dostali jen za po­moci dlouhých odkopů. Do konce první půle se do vylože­né příležitosti hosté nedostali a střely Duchoně, Miloty a Černohorského nebyly pro brankáře domácích velkým ohrožením.
I druhý poločas probíhal stejně jako první. Koloveč se uklidňující druhé branky do­čkala v 65. minutě, kdy střelou z 11 metrů skóroval Tomášek - 0:2. Konečnou podobu výsled­ku dal po individuální akci Pergla Částek - 0:3.
V příštím kole čeká na ve­doucí celek souboj se čtvrtým Dynamem Horšovský Týn, které na jaře neztratilo ani bod. „Doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit v hojném po­čtu a vytvoří dobrou atmosfé­ru," pozval na zajímavý ne­dělní zápas, který má výkop v 16 hodin, sekretář Slavoje Pa­vel Kruml.
Koloveč: Marcel - Lukáš Homolka (46. Diviš), Lucák, Bittengl, Milota - Kruml (65. Pergl), Černohorský, Duchoň­, Částek a Tomáš Homolka. Trenér: Josef Kaigl.   (mif)