11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Starší dorost: J. Domažlice - SK Strakonice 2:2 (2:2)

Protože byl trávník na hlavním hřišti údajně ve špatném stavu (zřejmě po čtvrtečním tréninku A týmu), museli dorostenci sehrát další mistrovské utkání na umělé trávě. Všichni kteří se okolo dorostu pohybují se shodli, že fotbal se má hrát (pokud to jen počasí trochu dovolí) na trávě.

Jiskře se vstup do utkání vůbec nepovedl a už v 10' po ztrátě míče ve středu pole a nedůsledném bránění nechala dát hostům vedoucí branku utkání - 0:1. Domácí poprvé zahrozili Waldmannem ve 12', ale jeho střela šla vedle. V 17' Korba vyrazil nebezpečnou střelu strakonického hráče na roh. Domažlický Minařík prošel obranou hostů v 19' ale mířil vedle. Jiskra srovnala skore v 25', když po Waldmannově přesné přihrávce vstřelil střelou po zemi branku Havlíček - 1:1. V 30' se objevil před brankou Jiskry sám strakonický útočník,ale naštěstí mířil vysoko nad. Jiskra strhla vedení na svou stranu v 34', kdy po Havlíčkově trestném kopu vstřelil Husník hlavou branku - 2:1. Domácí se však z vedení radovali pouze 2 minuty, protože opět nedůrazná obrana nechala hosty vyrovnat - 2:2. Těsně před odchodem do kabin měla obě mužstva velkou šanci, ale jak domácí Havlíček, tak strakonický hráč ji nevyužili.
Druhý poločas přinesl předvším boj ve středu hřiště. V 58' obešel brankáře hostů Havlíček, ale jeho střela trefila pouze dobíhajícího hráče hostů. Hosté měli velkou šanci v 68', když stříleli těsně vedle. Rozhodnout mohl opět Havlíček, ale s jeho střelou si brankář poradil. I když hosté byli fotbalovějším mužstvem, remíza je vzhledem k počtu golových šancí Jiskry asi spravedlivá.

Branky: Havlíček, Husník.
Jiskra: Korba - Pačesný, Ouřada (34' Lešek, 70'Ljoki), Brychcín, Jurko - Hošek, Husník, Waldmann, Černý (Čadek) -Minařík, Havlíček.
Trenéři: Brichcín, Pavlíček.

Pozn.:Utkání navštívilo asi 65 diváků,kteří velmi postrádali stánek s občerstvením,kerý je na ostatních hřištích úplnou samozřejmností.