11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dynamo porazilo Přimdu.

V dalším kole krajské I. B třídy přivítali hráči Dy­nama H. Týn, kterým se na ja­ře výsledkově daří, tým sestu­pem ohrožené Přimdy. Přesto­že dohrávali bez vyloučeného Tomáše Šindeláře, připsali si na své konto tři body a stále drží čtvrtou příčku.
Dyn. H. Týn – Přimda  3:1 (2:0)
Branky H. Týna: Šilhánek 2, Radek Šindelář.
ČK:1:0 (65. Tomáš Šindelář)
Od úvodního hvizdu potvr­zovali roli favorita a vytvářeli si gólové příležitosti. Branky se díky své aktivitě dočkali v 8. minutě, kdy na rohový kop, který zahrával Tomáš Šinde­lář, nejvýše vyskočil Šilhánek a hlavou otevřel skóre -1:0.
Stejný hráč si v průběhu první půle vytvořil další slibné šance, ale až do závěru je nedokázal využít stejně jako jeho spoluhráči Vachtl s Věneč­kem. Před odchodem do šaten se ale Šilhánek prosadil. Opět hlavou po standardní situaci - 2:0. I po změně stran měli do­mácí herně navrch. V 65. mi­nutě musel předčasně do šaten Tomáš Šindelář vyloučený po dvou žlutých kartách. Hosté toho využili a snížili Pokor­ným.
Poslední slovo měli ale do­mácí. Stejně jako v minulém kole v Klenčí, i tentokrát všechny tři góly vstřelili fotba­listé Dynama hlavou. Na ko­nečných 3:1 pečetil Radek Šin­delář.
H. Týn: Petr Věneček - Hra­decký, Kopřiva, Radek Šinde­lář, Babka - Vachtl, Tomáš Šindelář, Cihlář, Šilhánek - Martin Věneček a Bukva. Hra­jící trenér: Luděk Kopřiva. (mif)