10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

J. Domažlice - Meteor Praha VIII 4:2 (3:0)

Jiskra se po dvou úvodních nevydařených jarních kolech propadla na 11. místo v tabulce a od předposledního FK Hořovicko ji dělily jen 3 body. To bylo pro domácí velká motivace v dalším domácím zápasu bezpodmínečně naplno bodovat i přesto, že hostili aktuálně třetí tým tabulky, Meteor Praha VIII. Trenér Michálek se musel obejít bez gólmana Mlezivy, který měl, podle jeho vyjádření, rodinné problémy.
Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně, tlačili se před šestnáctku soupeře a hned v úvodní minutě musel brankář Fajfrlík po Leitlově centru míč těsně před dobíhajícím Mužíkem vyboxovat do pole. Ve 4. minutě se zastřeloval Mužík, ale z 22 metrů pražskou branku přestřelil. To o dvě minuty později již byl úspěšnější, když po Bártově vysunutí šel sám proti Fajfrlíkovi a střelou ze 14 metrů poprvé rozjásal domácí fanoušky – 1:0. Hosté zazlobili v 7. minutě, ale domácí obrana stačila míč směřující na nabíhajícího Fíčka v poslední chvíli odvrátit stejně, jako další centr Omcirka o chvíli později. O pět minut později rozehrál domácí Leitl rohový kop zleva, míč se dostal k Bublíkovi, jehož pohotovou, ale nedůraznou střelu z 8 metrů, směřující k levé tyči, výtečným zákrokem vyrazil brankář Fajfrlík. V 16. minutě poslal dopředu Leitl rozběhnutého Bahledu, ten se dostal tváří v tvář pražskému brankáři, prostrčil si kolem něj míč, ale hostující gólman jej v pádu podrazil a byla na světě penalta. Tu s přehledem proměnil Leitl – 2:0. Poté hosté hru opticky vyrovnali, ale více než gólové šance byl vidět boje mezi šestnáctkami a nepřesné pokusy obou stran, z uctivé vzdálenosti. Ve 38. minutě domácím zatrnulo, když po pravé straně pronikl Omcirk, odcentroval a Svoboda ve skluzu u vzdálenější tyče jen o kousek na míč nedosáhl. Pět minut před přestávkou měl s Kadlecovou střelou ze 22 metrů domácí brankář Frei problémy, ale nadvakrát míč zkrotil. Když se obě mužstva již viděla v kabině, přeloboval hostující obranu Strejc, míč našel nabíhajícího Bahledu, který si jej zpracoval na prsou a střelou z 15 metrů k pravé tyči zvýšil na 3:0.
Úvod druhého dějství se vydařil lépe hostům, kteří zaútočili ve 47. minutě po levé straně, Fíček se ocitl sám u velkého vápna, technickou střelou přehodil vybíhajícího Freie a z velkého úhlu trefil před odkrytou branku domácích, kde se snažil míč přes hlavu odvrátit Bublík, ale nasměroval jej do vlastní branky – 3:1. O tři minuty později mohl na rozdíl tří branek zvýšit domácí Bahleda, ale svůj průnik po pravé straně zakončil střelou z 15 metrů do těla padajícího Fajfrlíka, zatímco jeho spoluhráči čekali na přihrávku. Další slibnou situaci měli domácí v 51. minutě, kdy po levé straně pronikl Bárta, zpětnou přihrávkou našel nehlídaného Leitla, který místo střely volejem ze 14 metrů si míč zpracoval a do jeho následné rány už stačil jeden z pražských zadáků vložit nohu. Domácí se dalšího gólu dočkali v 53. minutě, kdy před šestnáctkou převzal od Huliny míč Mužík, prošel s ním kolem tří obránců podél velkého vápna, aby nakonec střelou ze 14 metrů ke vzdálenější tyči zvýšil na 4:1. Poté domácí viditelně ubrali plyn a hosté postupně ovládli hru. Dlouho se však hrálo ve středu hřiště, bez vzruchu před brankami. Až v 71. minutě rozehrál hostující Blažek rohový kop zleva, domácí obrana zaspala, míč vyboxoval brankář Frei, ale trefil jím jen spoluhráče Bublíka a nehlídaný Hruška hlavou z malého vápna pohodlně do odkryté branky snížil na 4:2. Hosté měli do konce zápasu více ze hry, tlačili se před Freie, ale vytěžili z toho už jen nepřesná zakončení Fíčka a Daňhela.
Před 280 diváky řídil rozhodčí Vnuk, ŽK: 1:3.
Sestava Meteoru: Fajfrlík – Pařízek (46. Pasker), Birhanzl, Daňhel, Hruška (75. Zezula) – Omcirk, Nevím, Štefan, Svoboda – Fíček (65. Blažek), Kadlec.
Sestava Jiskry: Frei – Strejc, Bublík, Tesař, Cihlář – Hulina, Šámal, Mužík, Bárta – Leitl (87. Mašek), Bahleda (60. Hartl, 83. Černý).
Trenér: Zdeněk Michálek, asistenti: Pavel Wolf a Edhardt Breu.