Tomáš Věneček pomohl Blšanům k vítězství

Brankář Tomáš Věneček absolvoval v Ústeckém krajském přeboru svoji prémiéru, v týmu s vězdami typu Horsta Siegla, Radka Krejčíka, Radka Čížka a dalších pomohl k výhře v prvním jarním kole proti Štětí 2:1. Blšanský tým získal Věnečka narychlo až v pátek na půlroční hostování z Čížové.

Tomáši, prémiérové utkání se Vám povedlo na výbornou, vyhráli jste 2:1 a Váš výkon byl výborný, takže panuje spokojenost?
"Spokojenej jsem moc, protože to nebylo zrovna leké utkání, když jsme prohrávali 0:1 a soupeř zahodil další dvě tutovky. Bylo vidět, že se tým teprve sehrává, druhý poločas jsme už jednoznačně soupeře přehráli. Vítezství nás může hodně nakopnout do dalších duelů."

V jarní části jste měl působit v Táboře, ale chytáte v Blšanec proč?
"Tábor a můj mateřský klub Čížová se nedohodly na hostování, tak jsem se vrátil do Čížové, tesně před začátkem soutěží mi volal Jarda Janoušek a Horst Siegl, že nutně potřebují brankáře, navíc jsme se i domluvili na podmínkách a tréninkách, takže to klaplo."

Máte ztrátu třinácti bodů a zápas k dobru, věříte, že soutěž vyhrajete?

"Určitě věřím, ale nebude to jednoduché, musíme vyhrát dohrávku a ještě vyhrát s první Roudnicí a čekat ještě na další její zaváhání, uvidíme jak to dopadne."