20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Koloveč smetla Město Touškov

Slavoj Koloveč – Sokol Město Touškov 7:0 (3:0)

Kolovečtí fanoušci se konečně dočkali v neděli od 15:00 hodin se v rámci 17. kola Puma Krajského přeboru střetla s aktuálně druhým Sokolem Město Touškov. Po poločase 3:0 nakonec viděli golové hody a nejlepší hráč hostů brankář Daněk lovil míč ze sítě sedmkrát.

Domácí vstoupili do utkání aktivně a ve 3. a 4. minutě neproměnili stoprocetní gólové šance. V 17. minutě centroval Miroslav Černohorský a Václav Šperl otevřel skóre utkání 1:0. O tři minuty později měli velkou šanci hosté, Holý šel sám na Karla Mičku, ale zkušený gólman mu jeho pokus chytil. Ve 24. minutě centroval Václav Šperl a Jan Milota hlavou zvýšil na 2:0. O pět minut později už to bylo 3:0, když se po centru Václava Šperla trefila nová posila Jaroslav Malý. Ve 35. minutě po centru z pravé strany se do šance dostal Touškovský Hrbáček ale jeho střelu ve skluzu Karel Míčka vyrazil. Ve 40. minutě se opět do šance dostali domácí - po centru Jaroslava Malého hlavičkoval Černý a hostujicí brankář Daněk zázračně jeho pokus vyrazil.

Do druhého poločasu vstoupil aktivně Slavoj a ve 46. minutě po akci Malého se opět trefil Václav Šperl 4:0. Po té bylo utkání na deset minut přerušeno pro průtrž mračen. Po hodině hry předvedl samostatnou akci domácí Josef Parlásek a bylo to už hrozivých 5:0. O pět minut později se po centru Malého do prázdné svatyně trefil Michal Kovács 6:0. Deset minut před koncem předvedl samostatnou akci přes tři hráče agilní Jaroslav Malý a bylo to 7:0. V závěru utkání, se do vyložených šancí dostal Jindřich Bittengel, ale jednou hlavou a po té střelou Daňka nepřekonal.
"Na to, že byl Touškov na druhém místě, jsme je vyjma dvou šancí k ničemu nepustili a ještě několik tutovek zahodili. Čekal jsem vyrovnanější souboj, ale my jsme je jednoznačně přehráli," řekl sekretář Slavoje Pavel Kruml.

"Dnes si hráči zaslouží uznání za to, jak k prvnímu jarnímu utkání přistoupili a jak jej zvládli. I když se objevily v naší hře některé  nepřesnosti a chyby, branky padly po pěkných kombinačních akcích, navíc celá řada brankových příležitostí zůstala nevyužita a spokojenost je také s tím, že jsme nedostali gól. Je to však pouze začátek jarní části a je třeba připravit se stejným způsobem i na další utkání. Nerad bych vyzvedával jednotlivce, důležitější je týmový projev a ten přinesl úspěch," dodal trenér Kolovče Ivan Kovács.

Diváci: 330
Sestava Slavoj Koloveč: Karel Míčka - Jan Milota, Petr Vlček, Roman Baxa, Martin Bittengl - Josef Parlásek, Miroslav Černohorský, Radek Černý, Jaroslav Malý – Václav Šperl, Michal Kovács.
Střídali: Jiří Novotný, Jindřich Bittengl, Josef Kliment, Tomáš Šlajs.
Trenér: Ivan Kovács, asistent: Stanislav Kamarýt.