19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Ohlasy z utání Jiskry v Příbrami

Na hřiště vedoucího celku divize 1. FK Příbram B zajížděli fotbalisté Jiskry Domažlice. I když nebyli horším celkem, nedosáhli ani na bod.

"Bylo to celkem vyrovnané utkání, domácí jsme do šancí příliš nepouštěli. Inkasovali jsme po standardní situaci, kterou jsme neubránili. I po obdrženém gólu byla hra vyrovnaná, měli jsme mírnou převahu, bohužel jsme do přestávky dostali ještě jeden gól, kdy domácí útočník po nenápadném centru do vápna nadvakrát překonal Mlezivu. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a během deseti minut hry po přestávce byli v gólových šancích Bárta s Hulinou, bohužel neskórovali. Naopak jsme opět inkasovali, kdy domácí vybojovali roh, který jsme neubránili a prohrávali 3:0. Snížit se nám podařilo až pět minut před koncem, kdy se prosadil po chybě domácího gólmana Bárta. Zápas jsme si prohráli svojí nedůsledností při standardních situacích, jinak jsme na bodový zisk určitě měli, soupeř nás nepřehrál," uvedl po zápase domažlický středopolař Jiří Šámal. V dalším kole hráči Jiskry, kteří v tabulce klesli na jedenáctou příčku v domácím prostředí v sobotu 27. března třetí tým divize Meteor Praha.

Sestava: Martin Mleziva - Jakub Strejc, Michal Bublík, Michal Tesař, Pavel Cihlář - Zbyněk Černý (46. Vojtěch Mifek), Jiří Šámal, Patrik Hulina (80. Jakub Ferra), Jiří Bárta – Petr Mužík, Jan Mašek (60. Libor Bočan).
Trenéři: Zdeněk Michálek, PavelWolf, Erhard Breu.