Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALV jarní premiéře "Benfika" na vítězství nedosáhla

 

Jiskra Domažlice B - Sokol Křimice 2:2 (2:1)

Hosté se ujali vedení z přímého kopu hned ve 3. minutě, kdy se trefil Karbusický. Vyrovnání přišlo o šest minut později, když po přiťuknutí Krakeše skóroval Libor Bočan a srovnal stav na 1:1.
Ve 32. minutě podnikli domácí rychlý brejk, na jehož konci byl opět Bočan a otočil stav utkání – 2:1. Na konečných 2:2 srovnali hosté v 52. minutě, když nedůrazná domažlická obrana dovolila agilnímu Karbusickému stanovit střelou z 25 metrů konečný výsledek zápasu.

„Myslím si, že to nebyl líbivý fotbal, bylo to jen o bojovnosti. Bojovnost nemohu našim hráčům upřít, ale chybělo mi víc fotbalové kvality, málo šli za vítězstvím. Když už jsme vedli 2:1, měli jsme výsledek pohlídat a udržet. Měli jsme nad soupeřem optickou převahu, ale nevypracovali jsme si šance. Z remízy jsem zklamán, měli jsme vyhrát,“ uvedl po zápase trenér domácích Ivan Rybár a pokračoval: „Začátek soutěže ukáže, kde se budeme pohybovat. Soutěž je vyrovnaná, naši mladí hráči jsou nezkušení. Manětín u nás odehrál vyrovnané utkání, spoléhal na brejky. Čeká nás těžký zápas, ale chtěli bychom získat body, které jsme ztratili v domácím zápase s Křimicemi. Sestava pro příští zápas bude jasná až koncem týdne. Ve stejný den totiž hraje i A tým v Příbrami, někteří hráči mají navíc služební a studijní povinnosti.“

Jiskra Domažlice B: Adam Bratanič – Václav Dufek, Josef Rojt, Michal Pavlíček, Lukáš Neumann – Jakub Ferra (62. Jakub Brichcín), Martin Vísner, Martin Votruba (46. Jan Mašek), Karel Strejc (81. Martin Kubica) – Libor Bočan, Jaroslav Krakeš (55. Milan Janeček).
Trenéři: Ivan Rybár, Pavel Červený.

Rozhodčí: Michal Horáček, František Šlapák, Pavel Štrincl. Delegát svazu: Vladimír Langmajer.

Jiří Pojar