Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALV jarní premiéře se body dělily: J. Domažlice-FK Tábor 0:0

 

Za mrazivého, ostrého větru, nastoupila Jiskra proti velmi kvalitnímu, vydatně posílenému celku FK Tábor, v sobotu odpoledne na umělém trávníku na Střelnici. V první půli hráli domácí proti větru se soupeřem vyrovnanou partii s minimem šancí na obou stranách. Několik pohledných akcí skončilo buď špatnou finální přihrávkou nebo nepřesným či nedůrazným zakončením. Ve 20. minutě se po Bártově centru zleva dostal k míči za malým vápnem domácí Leitl, ale nedokázal míč přetlačit přes bránícího soupeřova zadáka. Ve 24. minutě se prezentoval po Bártové centru dalekonosným volejem Bublík, ale míč minul levou šibenici Novákovy branky. Hosté kontrovali rychlými kombinačními akcemi, ale domácí obrana se zkušenými stopéry Tesařem a Bublíkem je do šancí nepouštěla. Ve 28. minutě minul technickou střelou zleva domažlický Černý Novákovu branku a na druhé straně musel Mleziva pádem pod nohy nabíhajícího Nekvindy zažehnat nebezpečí před domácí brankou. Osm minut před přestávkou stačil ve výskoku vyboxovat míč hostující Novák před dotírajícím Černým a na druhé straně o chvíli později zamířil z úhlu hostující Rabiňák nad domažlickou svatyni. Když si pak s Tesařovým volejem z šestnáctky táborský gólman poradil, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.
Druhá půle, ve které se o iniciativu oba celky přetahovaly, již přinesla několik slibných možností vstřelit gól, ale ani jedna ze stran je nevyužila. První velkou šanci měli hosté v 53. minutě, kdy nejprve Mleziva výborně vyrazil Nekvindovu střelu z úhlu, k míči se dostal Nohava, ale z 8 metrů přestřelil domažlickou branku. Domácí se snažili prosadit po křídlech, ale centry Leitla či Bárty stačili hosté odvracet. Domažličtí mohli změnit skóre v 58. minutě, kdy si míč k trestnému kopu zleva postavil Mužík, ale ze 25 metrů trefil pouze vzdálenější tyč táborské branky. Po hodině hry si s Nekvindovou střelou z úhlu poradil Mleziva, který musel v 72. minutě vytáhnout jeden ze svých výborných zákroků, aby zneškodnil další šanci hostů, když vyrazil Nohavovu střelu ze 12 metrů. Domácí kontrovali táhlou střelou Mužíka, která jen o kousek minula pravou Novákovu šibenici. V 76. minutě se pěkně práhl domácí obranou rychlonohý Nekvinda, ale jeho střelu z 15 metrů stačili domácí zblokovat. Šest minut před koncem rozehrál zleva rohový kop Leitl přesně na hlavu Bártovi, ale Novák stačil míč u levé tyče vytlačit mimo branku. Největší šanci domácích spálil v 86. minutě Bočan, když po pěkné akci Bárty s Maškem a jeho zpětné přihrávce, zamířil volejem z 8 metrů vedle táborské svatyně. To bylo v zápase vše podstatné a tak se oba celky, po vyrovnaném průběhu utkání, zaslouženě podělily o body.
Rozhodčí: Hrabovský, ŽK: 1:3, Diváků: 180.
Sestava Jiskry: Mleziva – Mifek, Bublík, Tesař, Cihlář – Černý (79. Mašek), Hulina (46. Šámal), Mužík, Bárta – Leitl, Hartl (67. Bočan).
Trenér: Zdeněk Michálek, asistenti: Breu Edhardt, Wolf Pavel.


 

Detail [›]
Domažlice-Tábor 01
Detail [›]
Domažlice-Tábor 02
Detail [›]
Domažlice-Tábor 03
Detail [›]
Domažlice-Tábor 04
Detail [›]
Domažlice-Tábor 05
Detail [›]
Domažlice-Tábor 06
Detail [›]
Domažlice-Tábor 07
Detail [›]
Domažlice-Tábor 08
Detail [›]
Domažlice-Tábor 09
Detail [›]
Domažlice-Tábor 10
Detail [›]
Domažlice-Tábor 11
Detail [›]
Domažlice-Tábor 12
Detail [›]
Domažlice-Tábor 13
Detail [›]
Domažlice-Tábor 14
Detail [›]
Domažlice-Tábor 15
Detail [›]
Domažlice-Tábor 16
Detail [›]
Domažlice-Tábor 17
Detail [›]
Domažlice-Tábor 18
Detail [›]
Domažlice-Tábor 19
Detail [›]
Domažlice-Tábor 20
Detail [›]
Domažlice-Tábor 21
Detail [›]
Domažlice-Tábor 22