Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlická ´Benfika´ hostí Křimice

Další víkendové mistrovské utkání Eurofootball I. A třídy je na programu v neděli, kdy od 14:30 hodin bude hostit domažlická rezerva na umělém trávníku soupeře z Křimic. Po podzimní části se soupeři seřadili na 5. a 6. místě tabulky, přičemž lépe je na tom díky skóre rezerva Domažlic.
„Do tréninku se v zimní přípravě zapojilo málo hráčů, částečně to bylo způsobeno pracovními či studijními povinnostmi. Ne všichni k tréninku přistupovali zodpovědně. Ti, co trénovali jsou připraveni podle mého názoru dobře, jelikož se kvalitně trénovalo společně s prvním mužstvem. Pokud bychom splnili vše, co jsme si po skončení podzimu předsevzali, věřím, že bychom byli jedním z aspirantů na postup. Vše ukáží až jarní zápasy. Náš cíl je čeřit vody v horních patrech tabulky. Postup si nenechá ujít Slavoj Stod, o druhou příčku bude boj, možná do něj zasáhneme i my, Sušice, Nepomuk, další postupové příčky jsou otevřené pro více týmů. Sestup nepřeji nikomu, rozhodne momentální forma. Staňkov na turnaji v H. Týně měl dobré výsledky a ukázal, že kvalitu má, fotbal zde má tradici a věřím, že se z pásma přímého postupu dostane,“ řekl trenér Jiskry Domažlice B Ivan Rybár. „Na hostování jsme získali z České Kubice Karla Strejce a z téhož oddílu se k nám vrací Martin Votruba. Na hostování do 1. FC Horšovský Týn odchází Filip Kotlan,“ pokračoval.

S jakým očekáváním vstoupí do prvního jarního zápasů?
„Je to první ostrý start. Turnaj v Horšovském Týně jsme zvládli, ale byla tam převážně mužstva z I. B třídy. První zápas ukáže kvalitu naší zimní přípravy a zda budeme nadále v horních patrech tabulky. S Křimicemi očekávám samozřejmě vítězství,“ uzavřel Rybár.

Jiří Pojar