Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra jednala v Plzni na Viktorce

V uplynulých dnech proběhlo jednání mezi prezidentem Jiskry Domažlice Jaroslavem Ticháčkem a generálním manažerem FC Viktoria Plzeň Adolfem Šádkem. "Jedná se o pravidelné setkání, které se minimálně dvakrát do roka koná. Pro nás je Viktoria vážený partner, který nám pomáhá sportovně. Jsme rádi, že takovou možnost máme. Využíváme možnosti, že u nás několik hráčů Viktorie působí. Naopak mnoho našich odchovanců prošlo kádry Plzně, někteří se vrátili a někteří setrvali. Tématem jednání bylo nejenom vyhodnocení spolupráce minulé, ale nastínili jsme si, jak ve vzájemné spolupráci chceme pokračovat v roce 2010. Samozřejmě existuje reálná šance, že se spolupráce bude dál rozvíjet a Domažlice z toho budou sportovně těžit a mi věříme, že máme dostatek talentů, které můžeme Viktorce nabídnout," uvedl k setkání prezident Jaroslav Ticháček.

 

Šádek: "Držím Domažlicím palce!"

Krátký rozhovor s generálním manažerem Viktorie Plzeň Adolfem Šádkem, při návštěvě Jiskry Domažlice na Viktorii.

Co očekáváte od jarní sezóny z pohledu Viktorie ?

Tak já jsem přesvědčený, že navážeme na sportovní výsledky, které jsme měli v podzimní části a že bude pro Viktorku velmi úspěšná.

S jakým umístěním byste byl spokojen ?

Já už jsem v tomhle opatrnější, protože před rokem jsem měl velké řeči. Úspěšnost se počítá podle umístění a my chceme být co nejvýše. Postoupit v Ondrášovka cupu co nejdále. Kdyby se nám povedlo a mohli bychom hrát pohár UEFA, to by bylo perfektní.

Jak jste spokojený se zimní přípravou ?

Jsem naprosto spokojený. Zúčastnili jsme se Tipsport ligy, kde jsme skončili třetí. Absolvovali jsme mezinárodní turnaj v ruské Soči a soustředění ve Španělsku.

Jaké cíle máte s vaší rezervou nebude to postup ?

Naše koncepce je, že hráči, kteří odcházejí z dorostu musejí hrát úroveň soutěže a ČFL je pro ně optimální pro jejich další růst.

Sledujete výsledky Jiskry Domažlice a co jim říkáte ?

Ano stoprocetně sleduji s ohledem na vztahy, které jsou mezi Domažlicemi a Plzní a držím jim palce, aby postoupili do ČFL. Mají nový stadión, pro fotbal se v Domažlicích dělá hodně a derby Domažlice - Plzeň by byla nádhera.

Jak vzpomínáte na pohárová utkání Sokolova a Plzně v Domažlicích ?

Je to krásná shoda náhod, kulisa prostředí byla perfektní a když se oběma týmům bude dařit, tak se opět utkáme.

Jiří Pojar