Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPředseda fotbalového oddílu Jiskra Domažlice komentuje zápasy týmu

 

Detail [›]J.Ticháček
J.Ticháček

O komentář dvou posledních zápasů Jiskry Domažlice jsem požádal předsedu oddílu, p. Jaroslava Ticháčka. Ten k zápasům s TJ Staňkov a TJ Klatovy B řekl:

Jiskra Domažlice-TJ Staňkov 2:1:

"V zápase se Staňkovem jsme získali důležité tři body a musím říci, že Staňkov hrál velice dobře takticky, do ničeho se nepouštěl ani když prohrával a takové zápasy jsou těžké. My jsme byli trochu frustrovaní, protože jsme podlehli dojmu, že Staňkov musíme porazit o tři-čtyři góly, protože v zápasech s Manětínem a Rapidem doma s námi soupeři chtěli hrát fotbal, měli jsme otevřené prostory a to nám vyhovovalo. Staňkov však jenom bránil, dal velice nahodilý gól, po jediné chybě Michala Tesaře za celou sezónu, pak jenom bránil a to, že jsme dali krásný gól z trestňáku svědčí o tom, že mužstvo má vnitřní sílu. Podívejme se na Spartu - ta vyhraje 1:0 nebo 2:1 s Jabloncem, z penalty a hráči se radují, jakoy vyhráli ligu mistrů. Takže je třeba být v tomhle trochu nad věcí, odpusťme, že tenvýkon nebyl možná takový, jak jsme si představovali, nepadalo tolik gólů, ale oceňme, že se hráči o výsledek rvou v každém zápase. Věřím, že v dalším zápase doma potvrdíme svůj vzestup formy a že to bude lepší i střelecky."

Klatovy B - Jiskra Domažlice 1:1:

"Tím, že Klatovy nastoupily posíleny o několik hráčů z A mužstva, jsme v počátku utkání měli ze soupeře respekt, protože jména jako Vonášek, Bečka, s ligovými zkušenostmi, Brejcha, Kotáb, Mužík, to jsou všichni hráči, kteří hrají divizi. Naši hráči se zpočátku trochu báli, ale od počátku jsme hráli vyrovnaně, dostali jsme hloupý gól, řekl bych na hranici ofsajdu, ale od té doby jsme byli až do konce zápasu lepší. Měli jsme více gólových příležitostí, bohužel jsme je nedotáhli do konce, ačkoli příležitosti Šota, Šámala, Schötterleho, po tom vysloveně volaly. Myslím, že jsme si zasloužili vyhrát, protože jsme Klatovy k ničemu nepustili, Mleziva neměl žádný zákrok, kterým by musel mužstvo podržet, sebral dva-tři centry. Bylo to i díky vynikajícímu výkonu obránců, zejména Strejce a Tesaře. Dobře hráli i všichni ostatní hráči a já jsem v mužstvu neviděl žádné slabé místo, ale bohužel nám směrem dopředu chybělo víc síly a možná i odvahy. Jsem na naše mužstvo hrdý a věřím, že v dalších zápasech prokážeme dobrou výkonost a troufám si říci, že kdyby Klatovy hrály v obvyklé sestavě, ve které hrají krajský přebor, tak jsme jim nadělili tři-čtyři góly.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.