Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice porazily Chanovice

Jiskra Domažlice-Chanos Chanovice 7:0 (4:0)

K předposlednímu utkání přípravy na jarní sezónu si Jiskra Domažlice pozvala desátý tým tabulky krajského přeboru Chanos Chanovice.Domácí fotbalisté svěřence ex trénera Domažlic Libora Žáka k ničemu nepustili a postupně jim nastříleli sedm gólů a to jmenovitě Jiří Bárta 4. minuta, Luděk Leitl 2x 40. a 71. minuta, Patrik Hulina 2x 8. a 74. minuta, Petr Mužík 40. minuta, Jiří Hartl 62. minuta.

Zdeněk Michálek byl s hrou svých svěřenců spokojen: "Mě se dneska utkání líbilo, zvlášt v prvním poločase. Hráči byli aktivní hodně toho naběhali vytvořili si hodně brankových příležitostí i když všechny neproměnili. Teď nás čeká generálka s Královým Dvorem. Ještě bych rád přivítal jednoho útočníka, abychom posílili naši ofenzívu."

"Byla to povedená příprava hráli jsme s chutí. Je vidět, že už se blíží mistrovská utkání a že těžký tréninkový cyklus se přesouvá někam směrem k rychlosti. Diváci mohli vidět pěkné herní prvky hrálo se na jeden dotek. Byly doby, kdy jsme se soupeři jako například Vejprnice, Klatovy nebo Chanovice prohrávali, měli z nich velký respekt. Situace se obrátila - Domažlice mají navrch a zcela suveréně kontrolovaly vývoj utkání," řekl po zápase prezident Jaroslav Ticháček a pokračoval: "Příští týden v sobotu nás čeká velmi zajímavý a těžký soupeř Králův Dvůr, náš velký rival z divize, který v součastnosti hraje ČFL. Je to velmi dobrá generálka na první jarní utkání v divizi s FK Tábor."

"Myslím si že nám hodně pomohly rychlé góly, byli jsme jasně lepší. Vyzkoušeli jsme si některé kombinační situace, rohy a trestné kopy. Ted nás čeká poslední příprava s Královým Dvorem a první mistrák s Táborem, který bychom chtěli porazit a upevnit si pozici ve středu tabulky," sdělil k utkání středopolař Petr Mužík.

Sestava Jiskry: Lukáš Frei - Vojtěch Mifek, Michal Tesař, Michal Bublík - Petr Mužík, Patrik Hulina, Zbyněk Černý, Jiří Bárta - Luděk Leitl, Jiří Hartl. Střídali: Jiří Šámal, Jakub Ferra.

Tréneři: Zdeněk Michálek, Pavel Wolf, Edhartd Breu .

Jiří Pojar 

Na snímku autor 2 gólů - Luděk Leitl.