15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jiskra Domažlice - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:2)

V 16. minutě se diváci dočkali prvního gólu, o který se po závaru před Mlezivovou brankou postaral plzeňský Šrajt – 0:1. Do nejslibnější akce domácích ve 30. minutě dostal Jiří Hartl, jehož střelecký pokus z hranice vápna s námahou vytěsnil gólman Šilhánek. Gól do šatny dal ve 40. minutě Matas - 0:2.

Ve druhé půli si Jiskra vytvořila několik šancí, ale Bublík, Tesař ani Cihlář neuspěli. Naopak na druhé straně parádní trefou do šibenice dal dvacet minut před koncem zápasu konečnou podobu výsledku plzeňský Chvojan – 0:3.

„Z výsledku jsem zklamaný, protože jsem chtěl proti bývalým spoluhráčům uhrát lepší výsledek. Nedařilo se nám, hráli jsme hodně nakopávané balony, které jejich stopéři stačili odvracet a odražené míče jsme nestačili zachytit. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a vytvořili jsme si  šance. Soupeř byl velmi dobře fyzicky vybaven což nám dělalo problémy. Myslím si, že do začátku mistrovské soutěže se ještě zlepšíme hlavně finální přihrávka kterou se dostaneme do šance“. Uvedl krátce po utkání záložník Jiskry Jiří Bárta, který působil v dresu Viktorie.

,,Soupeř byl běhavější hlavně v prvním poločase. Ve druhé půli jsme si vytvořili šance Bublíkem, Tesařem a Cihlářem a zasloužili jsme si vstřelit branku, což se nám bohužel nepodařilo a neměli jsme v koncovce štěstí," uvedl tréner Jiskry Zdeněk Michálek.

Tréner Viktorie Milan Matějka:,,Dnešní zápas splnil očekávaní v tomhle období ve, kerém se nacházíme. Trochu nás omezuje zranění. Hráči se postupně dávají do pořádku, ale ještě to není na zápasové zatížení. Náš kádr je čtrnáctičlenný, který doplňujeme o hráče ze širšího kádru ligového áčka. Dnes jsme měli k dispozici pouze jedenáct hráčů což v závěru bylo poznat když si tam Ruda Herák stěžoval na koleno tak jsem byl i já připraven nastoupit, ale kluci to odehráli radši beze mě. Soupeř byl trošičku slabší než soupeři před tím. Nehonil nás tolik. Máme problém s tím, když se dostaneme pod časoprostorový tlak. V utkání jsme Jiskru přehrávali, donutili je běhat. Jsem rád, že se brankově prosadili naši stopéři a podařilo se nám prodat důraz, což se nám v předcházejících utkání nedařilo. Musím pochválit golmana Šilhánka, který po třetí za sebou odchytal s čistým kontem.

Dnes od 18.00 hodin příprava s Modřany a v neděli od 14.00 hodin s Chanovicemi.

Jiskra Domažlice: Mleziva (Frei) - Strejc, Tesař, Cihlář, Mužík, Hulina, Bublík, Bárta, Leitl, Hartl, Bahleda.
Střídali: Šámal, Mašek, Ferra, Pavlíček.
Trenéři: Zdeněk Michálek, Pavel Wolf, Erhard Breu.

V. Plzeň B: Šilhánek - Nový, Matas, Chvojan, Mandous, Mudra, Šlajs, Vitouš, Štrajt, Bezděk, Herák.

Rozhodčí: Kubec, Rubáš, Mifková.