14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Příprava: ml. dorost Jiskra Domažlice - dorost Slavoj Koloveč 3:6 (1:3)

V sobotu 13.2. sehrál mladší dorost své 2. přípr. utkání a podlehl dorostencům Kolovče 3:6.

Úvod nám vůbec nevyšel a po hrubých chybách jsme prohrávali 0:2 a i když se podařilo brankou Kuráže snížit tak soupeř do poločasu dokázal znovu odskočit.
Ke cti mladých fotbalistů nutno dodat, že se nevzdali, ani když inkasovali hned na začáku 2. půle a skore narostlo na 1:4. Po pěkné akci snížil Švarc, ovšem hosté znova odskočili na rozdíl 3 branek. Domácí se přesto dál snažili a ještě zdramatizovali závěr, to když nejprve snížil Kalný a poté ve 100% šanci nedokázal Gust překonat brankaře Korbu (zapůjčený ze st.d. Jiskry) a tak se nakonec poslední radovali hosté, když na 3:6 upravil Souček který tak uzavřel svůj střelecký účet na 4 zářezech.
Utkání splnilo účel a le i přesto nás mrzí konečný výsledek, na kterém se podepsaly chyby hráčů, kteří se zapojili do přípravy z důvodu nemoci až v tomto týdnu a na výkonu se to také podepsalo. Přesto je třeba uznat kvalitu soupeře a hlavně některých individualit (Souček,Rejthar), kteří už mají zkušenosti s KP mužů které nasbírali v kolovečském áčku.

Příští zápas hrajeme v neděli 21.2. v 11 hod. na umělce v Domažlicích proti vrstevníkům z Klatov.