15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jiří Hartl vstřelil Chrástu dva góly

K dalšímu přípravnému utkání na jarní sezonu divizní skupiny A si divizní Jiskra Domažlice pozvala účastníka krajského přeboru a jednoho z aspirantů na postup do divize FC Spartak Chrást. Domácí tréneři se museli obejít bez pěti hráčů z kádru (Šácha, Černý, Bublík, Mifek, Bahleda).
Jiskra vstoupila do utkání aktivně a hned v první minutě zatáhl balon po pravé straně Luděk Leitl nacentroval před branku kde se nejlépe orientoval Petr Mužík střelou pod břevno rozesmutnil gólmana chrásteckého mužstva Kokošku a bylo to 1:0 .Domažličtí nepolevovali a po osmi minutách to bylo se měnilo skóre, když se šikovně přes obránce prosadil Jiří Hartl a střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0.
Do druhého poločasu vstoupila opět lépe Jiskra a v 53 .minutě ideálně vysunul Petr Mužík Jiřího Hartla ten obešel obránce i vybíhavšího brankáře Kokošku a do prázdné branky dal na 3 :0. Po té hrozil i Spartak nejprve se neprosadil Michal Löwy po ideálním vysunutí Václava Tyra mu stoprocetní šanci chytil Martin Mleziva a o chvilku později střela Václava Tyra mířila vedle pravé tyče domažlické svatyně. Do velké šance se dostali domažličtí po rychlém brejku deset minut před koncem Patrik Hulina s Janem Maškem, který z malého vápna přestřelil branku.
"Dneska i když nebylo příliš fotbalové počasí se mě hrálo dobře vstřelil jsem dvě branky, ale mohl jsem jich dát víc. Jsem rád, že jsme si s nepříjemným soupeřem poradili," řekl k utkání útočník Jiří Hartl.
Spokojený byl po utkání i záložník Petr Mužík: "Bylo to typické přátelské utkání ve které jsme měli vyzkoušet si několik herních variant některé se nám povedli jiné ne. Mimo brankových příležitostí jsme některé šance neproměnili což je škoda. Podržel nás Martin Mleziva, který chytil několik příležitostí soupeře," pochválil svého spoluhráče Petr  Mužík.
Domažličtí tak získali cenné vítězství nad ambiciózním mužstvem Spartaku Chrást.
O víkendu je čeká další přípravné utkání s exdivizní Slávií Vejprnice vedenou bývalým trenérem Jiskry Milanem Dejmkem a obráncem Lukášem Paulem, který v domažlickém dresu taktéž působil. Výkop utkání je naplánován na 13.00 hodin na umělé trávě Městského stadionu Střelnice.
Jiskra Domažlice: Martin Mleziva - Jakub Strejc, Jiří Šámal, Michal Tesař, Pavel Cihlář- Patrik Hulina, Jiří Bárta, Petr Mužík, Jakub Ferra – Luděk Leitl, Jiří Hartl.
Střídali: Michal Pavlíček, Jan Mašek, Milan Janeček.
Trenéři: Zdeněk Michálek, Pavel Wolf, Erhard Breu.
Rozhodčí: Václav Červený, Radek Pajma, Hedvika Mifková.