13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Po sobotní remíze Touškova v Horní Bříze pro­pásly Domažlice možnost zvý­šit svůj náskok, neboť v neděli dopoledne pouze remizovaly v Klatovech s rezervou divizní­ho týmu.

H. Bříza- M. Touškov  0:0

V bojovném derby měli v první půli navrch domácí, ale své šance vinou nepřesné střelby nevyužili. Po přestávce se již hrálo bez brankových příležitostí, v nervózním závě­ru byl hostům vyloučen Jiří Scheinherr.
Nejlepší hráči: F. Rozmara - Fiirbacher. Rozhodčí: Damková. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (90. J. Scheinherr). Divá­ků: 370.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Krůs, Janka, Fráz, F. Rozmara, M. Chocholatý (67. Paukner), Jagerčík, Kohout (63. Vacek), P. Chocholatý (52. J. Rozmara). Trenér F. Sudík.
M. Touškov: Krásl - Bruha, Kluska, Fiirbacher, J. Scheinherr, Lambor (82. Vrba), Nosek, Havlíček, Karbusický, Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

SK ZČE Plzeň-Chodov  1:0

Utkání nízké úrovně rozho­dl brankou do šatny na konci prvního dějství Spörl. Pojistku mohl přidat v 89. minutě Krys­tl, ale jeho střela z pokutového kopu skončila na břevně.
Nejlepší hráči: Karadžov-M. Ho­lar. Poločas: 1:0. Branka: 43. Sptirl. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:4. Diváků: 100.
SK ZČE: Korejčík - Levý, Chaluš (71. Šmíd), Karadžov, Šneberk, Va­cek (64. Šiml), Sp5r1, Bačkovský (46. UM), Mičan, Rout, Krystl. Trenér J. Urbánek.
Chodov: Staviarsky - Kapic, Hála, M. Holar, J. Chmelík, M. Chmelík, Kuboušek, P. Holar, Smazal, Krakeš, Kobes. Trenér M. Chmelík.

Chrást- Holýšov  3:0

Ve vyrovnané první půli šli domácí do vedení vlastní brankou hostů, vzápětí byl vy­loučen gólman Bláha. Po pře­stávce zvýšil z dálky Diepold, v závěru svůj výkon korunovali Chrástečtí třetím gólem.
Nejlepší hráči: Kokoška - Chalu­pa. Poločas: 1:0. Branky: 42. Vlastní, 49. Diepold, 89. Haidelmayer. Roz­hodčí: Čermák. ŽK: 0:1. ČK: 1:0 (44. Bláha). Diváků: 250.
Chrást: Bláha - Šmíd, Diviš, Král, Brýla, Mojžíš (88. V. Tyr), Ranc, Die­pold, Haidelmayer, Křen (44. Kokoš­ka), M. Tyr (77. Doležal). Trenér J. Aubrecht.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Stanislav, Kraina, Dostálík (77. Šimka), Chalupa, Jeniš, Tlustý, Pro­cházka, Lukáš. Trenér Z. Daněk.

Rapid Plzeň - Rokycany  1:2

V prvním poločase byli o poznání lepší hosté a zaslou­ženě se ujali vedení. V nástupu do druhé půle si Rapid vynutil tlak, ze kterého vytěžil vyrov­návací branku. Hosté však za­bojovali a po brejku jim Kuče­ra zajistil nečekanou výhru.
Nejlepší hráči: Hucl-Kučera. Po­ločas: 0:1. Branky: 55. Hucl - 43. To­brman, 70. Kučera. Rozhodčí: P. Ar­deleánu. ŽK: 2:1. Diváků: 80.
Rapid: Štrunc- Peroutka, Metlic­ký, Lavička, Pata, Hucl, Janout (72. Pytlík), Jílek, Liška, Václav, Zaoral (80. Křen). Trenér M. Nádherný.

Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl, Mo­chňák (67. Abrt), Tobrman, Schvei­nert (37. Světlík), Mraček (90. Křišťan), Papáček, Brož, Procházka, Kučera. Trenér: P. Aubrecht.

Tachov- Přeštice  0:1

Utkání s minimem šancí rozhodla standardní situace v úvodu druhé půle, kdy po ro­hovém kopu rozhodl hlavou Procházka.
Nejlepší hráči: Čížek-Kuneš. Po­ločas: 0:0. Branka: 53. Procházka. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:4. Divá­ků: 200.
Tachov- . Valenta - L. Viterna, Opava, Kaše, Šácha (84. Blažek), Gabčo, Čížek, J. Viterna, Pikl (56. Ko­zák), Habart (89. Sádlík), Hobza. Tre­nér P. Hudec.
Přeštice: Kripner - Kuneš, Šobr, Kaas, Procházka, Duchek (53. Bouc), Šperl, Švarc, Benedikt, Kočí, Ostrolucký. Trenér J. Roud.

Manětín - Chanovice  3:0

Manětín si i bez futsalových reprezentantů Dlouhého a Stejskala dokázal poradit se čtvrtým týmem tabulky. V zá­věru prvního poločasu získali domácí dvoubrankové vedení, výsledek pečetil deset minut před koncem Prais. Hosté měli za celý zápas jedinou šanci.
Nejlepší hráči: Barchanski - Var­ga. Poločas: 2:0. Branky: 34. Cibula, 40. Spal, 80. Prais. Rozhodčí: Krač­mer. 2K: 1:2. Diváků: 200.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Prais (84. Janouškovec), Spal, Pleyer, Bouška, Hůlka, Barchanski, Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.
Chanovice: Daněk - Krch, Srb, Frýzek, Hnídek, Varga, Poláček, Ku­čera, Tafat (37. Votava), Černohor­ský, Kočí. Trenér P. Běloušek.

KlatovyB-Domažlice  1:1

Posílená klatovská rezerva překvapila lídra kvalitním výkonem. Již po čtvrthodině hry jim zajistil vedení Vítovec, Domažlice ještě do přestávky srovnaly Schötterlem. Ve druhé, herně vyrovnané půli již gól nepadl, remíza je úspě­chem domácích.
Nejlepší hráči: Herman - Schótterl. Poločas: 1:1. Branky: 15. Vítovec - 32. Schótterl. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:4. Diváků: 210.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Bečka, Z. Toman (60. Mužík, 83. Hromada), Jakubec, Šlechta, Beneš (63. Presl), Vítovec, Brejcha, Voná­šek, J. Kotáb. Trenéři I. Lužný a K. Kalivoda.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Te­sař, Rejthar, Černý (72. Kohout), Šá­mal, M. Šot, Váchal, Mifek (85. Jane­ček), Schtötterl (82. Kotlan), Mach. Trenér M. Mo­ravec.

Staňkov-Sušice  1:1

Nervózní zápas, daný po­stavením mužstev v tabulce, skončil spravedlivou remízou.
Nejlepší hráči: Gust - Hoda. Polo­čas: 1:0. Branky: 45. Trhlík - 81. HIa­váč. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 3:3 Divá­ků:120.
Staňkov: Jánský - Hrach (55. Russ), Štverka, Gust, Hbnig, Janka, Trhlík, Řeháček, Regál (22. Doležal), Šteffl (74. Vachtl), Dolejš. Trenér V. Šindler.

Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, Klíma (74. HIaváč), T. Marek, Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček, Ju­nek (52. Hupka), Kočí. Trenér L. Va­šica.