11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Halový turnaj přípravek pro H. Týn

Domažlická sportovní hala hostila v sobotu turnaj  ,,O pohár starosty města Domažlice",  přípravek ročníku 1999 a mladší,který pořádali fotbalisté Jiskry Domažlice.Pořadatelé rozdělili jedenáct účastníků do dvou skupin ve,kterých se hrálo systémem každý s každým. Do finálové skupiny do které se započítavali výsledky ze základních skupin se probojovala mužstva Jiskry Domažlice ,,A", Sokol Kout na Šumavě, Wilmering, FK Staňkov, Okula Nýrsko ,,A"a Dynamo Horšovský Týn.

Turnaj nabídl spoustu zajímavých utkání a česká mužstva mohla konfrontovat svoje fotbalové kvality s dvěma německými mužstvy. Z vítězství se nakonec radovali mladí fotbalisté Dynama Horšovský Týn, kteří získali 13. bodů. Na druhém místě skončila domácí Jiskra ,,A"s 10.body. Třetí skončila Okula  Nýrsko ,,A"se 7. body, čtvrtí skončili fotbalisté FK Staňkov se 6. body. Na pátém místě skončili svěřenci trenérů Šťastného a Wirta Sokol Kout a na šestém místě skončil Wilmering. Nejlepším hráčem byl vyhlášen nýrský David Bureš a nejlepším střelcem se stal koutský Filip Šťastný s 8 goly.
,,Chtěl bych poděkovat všem účastníkům za účast na našem turnaji.Škoda,že nám o kousek uniklo první místo, ale to je fotbal. Gratuliji horšovsko týnskému Dynamu k vítězství. Velké poděkování patří starostovy města Machovi za předání pohárů a medajlí a za celoroční velkou podporu fotbalu. Dále děkuji sponzorům turnaje Servis chazení Jiří Schlägel a Zelenina Orion Petr Suk," uvedl krátce po turnaji Antonín Vlček.