12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Příprava: Mladší dorost Jiskry - S. Kout muži 2:2 (1:2)

V neděli v 10 hod. nastoupil mladší dorost ke svému prvnímu přípravnému utkání proti mužům Kouta a přesto že v průběhu zápasu prohrával už 0:2 dokázal nakonec po zásluze srovnat na konečných 2:2.
Zápas byl od začátku vyrovnaný i když nebezpečnější byli zkušenější hosté, kteří se také ujali vedení, když využili nedůslednosti obránců Jiskry a dokázali uklidit odražený míč do branky (Iha). Také druhá inkasovaná branka padla z dorážky poté co domácí obrana nedokázala reagovat na volný kop (Král). Dorostenci se však nevzdali a zanedlouho snížili. Na levé straně vybojoval míč Čech a po jeho centru upravil na 1:2 Loky. Tímto výsledkem také skočil poločas.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, ale do vyložené příležitosti jsme se nedostali. Srovnání přišlo po krásné akci opět po levé straně. Socha přihrál Leškovi který se prodral do vápna a krásným centrem našel volného Husníka který se hlavou nemýlil - 2:2.
Jiskra měla opticky míč častěji pod kontrolou ale nevyvarovala se zbytečných chyb, kterých ovšem soupeř nedokázal využít. Dvakrát nás zachránila tyč a blýskl se také golman Čapský. Rozhodnout mohl Husník avšak pouto k mateřskému klubu mu v tom zabránilo a tak v obrovské šanci demonstrativně přestřelil :-).
Zápas splnil očekávání, na to že šlo o první přípr. utkání obou mužstev bylo k vidění mnoho pohledných akcí.

Sestava Jiskry: Čapský - Raška, Čadek, Kalný, Černý (Malík) - Loky (Lešek), Gust, Husník, Socha - Gabriel, Čech.