16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mladší žáci Jiskry porazili v Tachově divizního soupeře

Mladší žáci sehráli s divizními žáky z Tachova bojovné utkání a na tvrdé, kluzké umělé trávě je porazili 3:1, po poločase 2:0.
Úvod zápasu byl takový nefotbalový, hráči si zvykali na kluzký terén a míč se pohyboval spíše ve středu hřiště. Kontrolu nad ním převzali po několika minutách hráči Jiskry a po výborně sehraném brejku se v 8. minutě ujali vedení 1:0. Po ose Hojda, Dufek a Svoboda, postupoval posledně jmenovaný sám na brankáře soupeře a po kličce dal první gól zápasu. Poté se hrálo nahoru - dolů, bez vážnějších šancí. Až na konci 1. poločasu, ve 29. minutě se po závaru v soupeřově šestnáctce nejlépe orientoval opět Lukáš Svoboda a upravil poločasové skóre na 2:0 pro Jiskru.

Druhý poločas, na již trochu lepším terénu, se hrál vyrovnaný fotbal, s vyloženějšími šancemi na straně Jiskry. Ve 39. minutě na 3:0 zvyšoval po chybě domácího gólmana Roman Čadek. Čestného úspěchu se domácí dočkali až v poslední minutě zápasu po rohovém kopu, když se přímo z něj trefil domácí hráč 1:3. Hráči Jiskry zaslouží pochvalu za bojovný, kolektivní výkon.

Sestava Jiskry: Honza Fousek - Štěpán Braun, Míra Hojda, Martin Buršík, Jirka Janoušek - Péťa Mleziva, Páťa Dufek, Jarda Kalný (C), Jirka Šrámek - Lukáš Svoboda, David Mach.
Střídali: Martin Pavelec, Roman Čadek, David Žák, Matyáš Psutka.
Trenér: L.Bočan.
Asistent: Jirka Šrámek st.

Další zápas sehrají mladší žáci Jiskry 13.2 na umělé trávě v Plzni se soupeřem z Vejprnic.