11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Klenčí vyhrálo v Merklíně.

V 23. kole I. B třídy zajížděli fotbalisté Klenčí k utkání do Merklína, před kterým měli tříbodový ná­skok. Hráči Spartaku v zápase potvrdili roli papírového favo­rita a přivezli z venku tři body, když o výsledku rozhodli již v prvním poločase.
Merldín - Klenčí 1:2 (1:2)
Branky Klenčí: 6. Jar. Řez­níček (PK), 41. Vejmelka.
Do zápasu vstoupili hosté aktivně a již ve 3. minutě měl možnost zahrávat přímý kop z 20 metrů Psutka, mířil ale nad. Branky se Klenečtí dočkali v 6. minutě. Rychlonohý Hromník pronikal do vápna, kde byl sražen. Nařízený pokutový kop proměnil s přehledem ka­pitán Jaroslav Řezníček - 0:1.
Další gól mohl přidat v 10. minutě Pavel Sokol po rohu Brašny, ale jeho hlavička za­třásla břevnem domácí bran­ky. Domácím se podařilo vy­rovnat ve 37. minutě z přímého kopu z hranice šestnáctky - 1:1. Hosté ale gólem do šatny vrátili vedení na svou stranu zásluhou Vejmelky, který hla­vou po centru Brašny překo­nal domácího gólmana-1:2.
Ve druhé půli mohl ještě zvýšit Hromník, ale jeho střelu stihli domácí zadáci z branko­vé čáry vykopnout. „Vzhledem k počasí měl zápas dobré tem­po, projevili jsme větší vůli po vítězství a také nás několikrát podržel brankář Zbyněk Ve­ber," řekl po zápase klenečský trenér Talaš.

Klenčí: Veber - Osvald, Pa­vel Řezníček, Psutka, Čech - Talaš, Jaroslav Řezníček, Pa­vel Sokol, Brašna - Hromník a Velmelka. Střídali. Hula a Černý. Trenéři: Radek Talaš a Sami Hemissi.            (mif).