Kalendář

<< květen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMíčoví kouzelníci od řeky Regenu rozbijí svůj přípravný kemp v srdci Chodska!

 


Na základě velice dobré spolupráce fotbalových oddílů obou měst, započaté souběžně hraným dvojutkáním starších a mladších žáků pod patronací starosty Rodingu v létě minulého roku a pokračující pozvánkou mladších žáků na již zmiňovamný Regenbogencup, se rozhodla generalita rodingské kopané konat část své zimní přípravy se zaměřením na herní projev, kondici a stmelení kolektivu v Domažlicích. Ve stejný den, kdy dorazí zmiňovaní borci z Bavorska, přijedou i nejmladší hráči z Rodingu, aby se účastnili tradičního turnaje „O pohár starosty Domažlic“ v halové kopané starších přípravek. Koncem března se prohloubí slibně se rozvíjející spolupráce dvojzápasem starších a mladších žáků na UMT v Domažlicích. 

Velice náročný tréninkový program hráčů Rodingu, mimo jiné návštěva vybraného utkání hokejové Chodské ligy, bazénu, sauny, turnaji v bowlingu završeným soutěží v karaoke bude korunován dvěma přípravnými zápasy a to tuto sobotu od 11.00 s dorostem Jiskry a tuto neděli od 16.00 s účastníkem BOL, velmi silným mužstvem Raenkamu. 

Ubytování a stravování je zajišťeno v penzionu Kolumbus! 

V sobotním zápase jsou po vydařeném představení na turnaji v HT mladí fotbalisté Jiskry jasným favoritem a jakýkoliv jiný výsledem než 3:0 a více pro domácí bude obrovským překvapením a nejinak tomu bude i o den později s již výše zmiňovaným soupeřem! 

Trenérem Rodingu je pan Rainhold Meier, vlastnící A-Licenci teoreticky ho opravňující vést i mužstvo z Bundesligy, který má zkušenosti mimi jiné i z Koetztingu a Chamu. V mužstvu jsou i tři krajánci - Jan Aubrecht (dříve Zandt a Plzeň), David Martínek (Roetz, Nepomuk) a Jaroslav Šneberk (Chrást, Blovice) a v případě opravdu nejvyšší nouze rád vypomůže i moje maličkost zřídka hrající asistent znám zejména pověstnou klubovou věrností (dříve Baník Most, Viktoria Žižkov, Admira Kobylisy, ZPA Košíře, Sokol Chvalšiny, Sokol Kdyně, Sokol Lhenice, Jiskra Domažlice, DJK Altenmarkt, DJK Reichenbach, SV Rossbach/Wald, SG Regental, SV Atzenzell/Sattelbogen a TB 03 Roding). 

Na uvedené zápasy se velice těšíme, počítáme s pěknou diváckou kulisou a dovedeme si představit, že by záštitu nad utkáním mohl převzít a čestný výkop v sobotu provést sportovní manager a mediální mág pan Jiří Pompi Pojar, což by pro nás byla veliká čest!
Ivan Major