Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj v Rodingu hodnotí Libor Bočan

Ivan Major již skoro vše vyjádřil, já jen doplním výsledky kluků. Kluci před prvním zápasem neměli moc času na rozcvičení, na sžití se s jiným povrchem i míčem a hned v 1. zápase prohráli s celkově 4. týmem Drei Wappen Oberpfalz 09 0:2, ale poté již neprohráli a obsadili již zmiňované skvělé 2.místo. Ve druhém zápase porazili ASV Burglengenfeld 3:0 (Jarda Kalný, Jirka Janoušek, Lukáš Svoboda), poté JFG Schwandorfer Naabtal 3:0 (Jarda Kalný 2x, David Žák). Poté přišel nejdůležitější zápas s pozdějšími vítězi z Bad Kötztingu. Kluci vedli po brance Lukáše Svobody 1:0, ale 24 sekund před koncem i díky vymyšlenému faulu soupeř vyrovnal a upravil na konečných 1:1. V tomto zápase opravdu kluci vytáhli ze sebe všechno a s protivníkem sehráli více než rovnocennou partii. V posledním zápase remizovali 0:0 s domácími hráči z Regenbogenu, když se i v těch nejvyloženějších šancích nepodařilo soupeře překonat. I přesto patří klukům velký dík za reprezentaci Jiskry Domažlice, skvělé 2. místo je toho jistě důkazem. Turnaj v Rodingu byl skvěle organizován, těšil se velké divácké kulise a pokud nás pořadatelé pozvou na další ročník, určitě rádi opět přijedeme.
Jiskra hrála v tomto složení:
Honza Fousek - Jirka Janoušek, Martin Buršík, Jarda Kalný, Libor Bočan ml., Jirka Šrámek ml., Patrik Dufek, Lukáš Svoboda, Ivan Major ml. a David Žák.

Trenérem byl Libor Bočan st.,členy realizačního týmu a zároveň řidiči byli Ivan Major st. a Jirka Šrámek st. za což jim patří velký dík. Dík patří též TJ Spartak Klenčí za svezení části mužstva Jiskry.
P.S.: Ivane, doufám že jsme ti udělali aspoň malou radost a pozvedli tím i jak říkáš lehce ztracené renomé Jiskry Domažlice v Německu.

Libor Bočan