Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKovács Ivan - ohlédnutí

 


Na konci podzimní části sezóny 2009/2010 jsem oslovil na několik otázek trenéra A mužstva Slavoje Koloveč Ivana Kovácse:

1. Jak by jste ohodnotil podzimní část sezóny, po vašem příchodu Slavoj neprohrál, 4x vyhrál a 2x remízoval? 

Ke spokojenosti s šesti zápasovým působením ve Slavoji Koloveč mi chybí 2 body, které jsme měli získat v utkáních s Vejprnicemi nebo v Bolevci. Radost určitě přinesly výkony např. v dohrávce s Horažďovicemi, 70 minut na ZČE Plzeň nebo druhý poločas ve Stříbře. Naopak spokojen nemůžu být s produktivitou a proměňováním brankových příležitostí. To by se v jarní části mohlo vymstít a být překážkou posunu v tabulce. Za zmínku určitě stojí fakt, že tým nezískal ani bod v soubojích s mužstvy, která skončila v tabulce před ním, tedy Rokycany, Město Touškov, Chrást a Holýšov. I to, pokud chceme myslet na lepší umístění, by se mělo zlepšit.

2. Dozvěděl jsem se, že jste i nadále trenérem pro jarní část soutěže?

Ano,s panem Lucákem jsme se domluvili na pokračování spolupráce i v jarní části soutěže. Jednání bylo velice korektní a určitě mne potěšil zájem o mé služby. Navíc divácké návštěvy na domácích zápasech jsou velmi pěkné, za což bych chtěl všem moc poděkovat, a mužstvo navíc ukázalo velice dobrou chuť fotbalově pracovat a zlepšovat se.

3. Přijdou (nebo jsou již v plánu) nové posily?

Pro zkvalitnění mužstva se snažíme přivést do každé řady, to znamená do obrany, zálohy i útoku, jednoho hráče. Protože ale zatím není nic jistého a určitě ani jiná mužstva "nespí", je předčasné mluvit o konkrétních jménech. Až bude něco jistého, určitě se to fotbalová veřejnost, a především fandové a příznivci kolovečské kopané jako první, dozví.

4. Kdy začíná příprava a jak je pro tým důležitý zimní turnaj na Doubravce?

Zimní příprava začíná 6. ledna prvním tréninkem v Horšovským Týně, kde budeme využívat hřiště s umělým povrchem, dále pak různé pohybové aktivity na Kalikovském mlýně v Plzni, a ke slovu přijde i tělocvična s posilovnou. Stejně jako v loňském roce se účastníme turnaje pořádaného Sencem Doubravka, v únoru pak v západních Čechách začíná pohár ČMFS.

  admin webu Sj. Koloveč - Palis.