16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Remízovou branku dal Hudec

Tachov - V druhém přípravném utkání hráli tachovští fotbalisté se Spartou Praha U18 2:2

V druhém přípravném zápasem měli fotbalisté Tachova za soupeře opět tým Sparty Praha. Po středeční prohře (2:6) remizovali tentokráte o rok s mladšími sparťany U18 2:2. Spravedlivou remízu zajistil Tachovanům individuální akcí Hudec.

Dvě první šance utkání měl na kopačkách Šácha. Terén a gólman Jungr mu skórovat nedovolili. Mladíci z hlavního města se osmělili až ve 13. minutě. Divizionáři dobře kombinovali a pokoušeli se, hlavně po levé straně, ohrozit hostující branku. V 17. minutě jim jedna akce vyšla. Hudec předložil míč Hobzovi a ten neváhal - 1:0. Domácí předvedli další pohledné akce, ale skóre se neměnilo. Hrála se 30. minuta a Bezdička v dobré pozici nedal. V rozhodující chvíli uklouzl Šácha. Po něm hlavičkoval nad branku Bezdička. V samotném závěru zachraňoval nebezpečí před tachovskou brankou Tušl.

Druhý poločas trenér Bečka poslal na hřiště tři nové hráče. Do brány FK přišel mladý Šnajdr a sotva se seznámil s terénem, inkasoval. Na 1:1 srovnal Ledecký. Domácí mohli jít znovu do vedení, ale nepřesně hlavičkoval Hudec a střela Bezdičky síť také nerozvlnila. V 53. minutě chyboval Hanko a Ledecký trestal – 1:2. Sparťané střídali najednou pět hráčů a bylo jich plné hřiště. V 65. minutě, po pěkné individální práci s míčem, vyrovnal Hudec na konečných 2:2. Tentýž hráč chvíli po vyrovnání připravil pro Bězdičku další střeleckou pozici, ale ten trefil pouze boční síť a jeho další pokus chytil Jungr. Na druhé straně po chybě Janouška vše napravil Šnajdr. Poslední šanci zápasu řešil před šestnáctkou domácí gólman. Po jeho nedovoleném zákroku zahrával trestný kop Golovko a mířil pouze do zdi.

FK Tachov - Sparta Praha U18 2:2. Poločas: 1:0. Branky: Hobza, Hudec - Ledecký 2. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 2:0. Diváků: 40.

Tachov: Bobčík (46. Šnajdr) - Bauer, J. Viterna (46. Janoušek), Pavel Kaše (46. Hanko), Tušl, Hobza, Šuranský, Šácha, Hudec, Bezdička, Hutta. Trenér Bečka.

SPARTA U18: Jungr - Macháč, Kucalas, Hronek, Ledecký, Barciága, Zelenka, Horváth, Doležal, Pouček, Čajič. Střídali Faktor, Miskovič, Pavel Tomášek, Josef Tomášek a Golovko. Trenér Pechanec.