Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Silvestrovský zápas mezi výběrem staré gardy a výběrem dopisovatelů pokecu

Redakce webových stránek Jiskry Domažlice připravila pro příznivce kopané na silvestrovský podvečer opravdovou lahůdku, a to měření sil mezi výběrem vytvořeným z dopoledního duelu staré gardy Domažlice a nejpilnějšími dopisovateli tzv. Pokecu o fotbalu z webových stránek Jiskry.

Výběr staré gardy proběhne transparentně hned po skončení již dříve avizovaného dopoledního klání. Výběr zástupců dopisovatelů pokecu byl proveden již dříve a to tajnou a anonymní volbou provedenou členy redakce.

Zápas proběhne v podvečerních hodinách a bez osvětlení. Do první divácké řady budou organizátory vpuštěni pouze ti diváci, kteří prokáží očním lékařem potvrzenou silnou krátkozrakost. Zástupci výběru pokecu mohou samozřejmě skrýt zcela nenápadně svou identitu těmito povolenými způsoby: maskou Spidermana, Široka a nebo závojem ala Libuška Šafránková ve filmu Tři oříšky pro Popelku! Po závěrečném hvizdu dojde neprodleně k dobrovolnému odmaskování borců v barvách pokecu. Hrdinní dopisovatelé, kteří vystoupí z anonymity budou po zásluze odměněni!

 Nominace výběru nemlčící menšiny dopisovatelů pokecu je následující:

ppp - ???, fff, ano, ddd, ea, ,?, bbb, kkk, mmmm a aha.
 
Na střídání budou pak ještě připraveni: AAA, ts a sss.

 
Přejeme krásný sportovní zážitek a vše nejlepší do Nového roku!!!

S pozdravem XXL