Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSlovo prezidenta fotbalového oddílu Jiskra Domažlice

 

Není mým zvykem reagovat na jednotlivé dohady a nepravdy, které šíří někteří „jakobyfanouškové“ Jiskry Domažlice a dokonce i na webu klubu. I když se jedná o interní záležitosti oddílu, chci uvést tyto spekulace na pravou míru. Přestože se v současné době nachází celá naše společnost v nelehké ekonomické situaci, fotbalový oddíl TJ Jiskra Domažlice nemá vůči trenérovi ani hráčům žádné neuhrazené závazky a toto není důvodem odchodu trenéra Žáka a nebude to ani důvodem případné změny hráčského kádru po skončení podzimní části soutěže.
Všechny lidi, kteří obětují pro domažlický fotbal spoustu úsilí a svého volného času musí hodně mrzet názory některých z vás, kteří byli, jsou a budou jedinými „nejspravedlivějšími kritiky,“ kritizujícími všechno, co se kolem fotbalu děje, aniž by sami měli snahu pro něj jakkoli pracovat. A jsou to opět oni, kdo nechtějí vidět, co všechno se v domažlickém fotbalu za posledních několik let změnilo. Nevidí kvalitativní posun a postupy A mužstva, B mužstva, dorostu, což je jasnou vizitkou kvalitní trenérské práce a celého zázemí klubu. Nevidí konečnou realizaci dlouho potřebného hřiště s umělou trávou, nevidí probíhající práce na rekonstrukci tribuny, nevidí důstojnou oslavu 100 let fotbalu v Domažlicích s účastí vítěze Gambrinus ligy Slavie Praha nebo k tomuto výročí vydanou knihu a DVD a nevidí spoustu dalších méně výrazných, ale stejně potřebných úspěchů domažlického fotbalu. Samozřejmě, že si pak ani nedokáží představit kolik mimořádného úsilí vedení oddílu zajištění toho všeho stálo, kolik volného času museli funkcionáři a někteří skuteční fanouškové domažlického fotbalu za pouhé „děkuji“ obětovat, zatímco oni seděli u piva a náramně se bavili.
Je to stále stejné – kritizují ti, kteří nepracují, nepomohou, nežijí domažlickým fotbalem, jdou na párek a pivo, přitom se kouknou na fotbal a hned mají spoustu „nápadů a inspirace.“ Při sobotním zápasu s Řevnicemi budou mít možnost ukázat, zda chtějí i něco víc než kritizovat. Dole u vstupu pod tribunu budou pánové Mrvík a Pekárik podávat informace o členství v TJ Jiskra Domažlice a vedení klubu rádo přijme do svých řad ty, kteří nechtějí jen rozdávat svá „moudra,“ ale kteří jsou ochotni něco pro domažlický fotbal skutečně udělat.
 

 Jaroslav Ticháček, prezident FO Jiskra Domažlice