11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mladší žáci: J. Domažlice - TJ Přeštice 3:1 (2:1)

Mladší žáci hostili v posledním podzimním kole na umělé trávě hráče z Přeštic, a přestože prohrávali, nakonec zvítězili 3:1. Zápas nezačal, jako již po několikáté, pro hráče Jiskry šťastně a již od 2. minuty prohrávali 1:0, když nedorozumění hned 3 obránců Jiskry potrestal rychlonohý útočník Přeštic. Ale jak se později ukázalo, byla to jediná chyba v zápase, poté již Jiskra hru opanovala a vytvářela si šance. V 11. minutě vyrovnal se štěstím Lukáš Svoboda a po sérii neproměněných šancí se ve 26. minutě ujala Jiskra vedení zásluhou Ivana Majora - 2:1. V 2. poločase si Jiskra náskok pojistila ve 35. minutě, když se trefil Patrik Dufek.
Jiskra tak dovedla zápas do vítězného konce a v tabulce krajského přeboru jí patří nelichotivá 4. příčka. Trenéři děkují všem hráčům za jejich snahu a píli v trénincích a při zápasech a věří, že se v jarní části soutěže Jiskra vyšplhá o něco výš.
Sestava: Fousek - Buršík, Hojda, Bočan, Braun - Svoboda, Kalný, Dufek, Šrámek - Žák, Major.
Střídali: Čížek, Mleziva, Šinál, Čadek, Veber.
Trenéři: L. Bočan, F. Copák.
Vedoucí týmu: Pepa Dufek z Milavčí.