10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

J. Domažlice B - DIOSS Nýřany 6:1 (3:0)

Rezerva Jiskry Domažlice hostila ve 13. kole I. A třídy celek DIOSS Nýřany a od samého začátku zápasu plnila roli papírového favorita, kterou kromě deseti minut v závěru první půle neopustila a připsala si tak výrazné vítězství, když ještě mnoho slibných příležitostí nevyužila.
Běžela teprve 6. minuta, když domácí Herák našel nabíhajícího Leitla a ten tváří v tvář brankáři Koubovi střelou ze 12 metrů k levé tyči otevřel skóre – 1:0. O minutu později poslal dopředu Hartl nabíhajícího Heráka, ale jeho střelu ze 14 metrů stačili nýřanští zadáci zblokovat a Kouba míč zachytil. V 10. minutě se dostal do brejku domažlický Leitl, ale ve vyložené šanci místo střely ze 12 metrů volil zpětnou přihrávku na Krakeše, kterou hosté vystihli. V 18. minutě rozehrál domažlický Paluch tr. kop ze střední vzdálenosti a hostující brankář Kouba měl plné ruce práce, aby míč směřující pod břevno vytlačil nad branku. Následný Paluchův rohový kop zakončil hlavičkou vedle levé tyče domácí Hartl. Poté si s pokusem Hartla na jedné a tr. kopem Šindlera na druhé straně poradili brankáři, ale hosté poprvé vážněji zahrozili ve 28. minutě, kdy našel Mašek centrem nehlídaného Schejbala, který však ve vyložené šanci z 10 metrů minul Freiovu branku. Hned v následující minutě na druhé straně před vlastní brankou „namazal“ hostující Louda přesně Krakešovi, který bez problémů z 10 metrů zvýšil na 2:0. Po této brance si domácí vybrali „oddechový čas“ a hosté ne chvíli převzali iniciativu.Deset minut před poločasem musel Frei odkopem těsně před nabíhajícím Schejbalem odvrátit nebezpečí před domažlickou brankou a vzápětí musel domácí gólman vytlačit na roh střelu nýřanského Šindlera zleva ze 12 metrů. Ve 38. minutě zamířil Schejbal z 18 metrů jen těsně vedle levé domažlické tyče a poté se do hry vrátili domácí. Pět minut před obrátkou stačili hosté srazit Pavlíčkův pokus z 18 metrů na roh a po jeho rozehrání hlavičkoval Šmirkl vedle Koubovy branky. Ve 43. minutě našel domácí Hartl volného Leitla, který si obhodil vybíhajícího Koubu a do odkryté branky zvýšil na 3:0. Když pak po rohovém kopu stačili Šmirklův pokus hosté odvrátit, balo to v první půli vše.
I druhý poločas se nesl ve znamení herní převahy domácích. Velký závar před Koubou a následná slabá střela Krakeše skóre nezměnila a na druhé straně podržel domácí brankář Frei při akci rychlonohého Alieva, zakončené střelou zleva ze 14 metrů. V 58. minutě si domácí Herák vyměnil míč s Hartlem, ten mu jej vrátil do běhu a Herák volejem z 10 metrů zvýšil na 4:0. O chvíli později mířil hostující Liška nad Freiovu svatyni a přesně po hodině hry zatáhl míč po levé straně domažlický Pavlíček, centrem našel Janečka, který z 9 metrů zvýšil na 5:0. Domácí hýřili ofenzívní aktivtou a vytvářeli si jednu slibnou šanci za druhou. V 68. minutě ještě Šmirkl mířil halvou nad branku soupeře, ale o čtyři minuty později zatáhl míč po levé straně domácí Leitl, přiťukl nabíhajícímu Hartlovi a ten střelou z 10 metrů zvýšil na 6:0. Domácí však svoji útočnou aktivitu trochu přehnali, zapomněli na bránění a toho v 73. minutě využil Aliev, který centrem našel volného Cvachoučka a ten z 9 metrů snížil na konečných 6:1. Vzápětí nevyužil další okénko v domácí obraně po přihrávce Loudy agilní Aliev, který tutovku zazdil střelou z 10 metrů nad domácí branku. Domácí defenzíva se však nepoučila a deset minut před koncem musel střelu Alieva ze 12 metrů výborným zákrokem vyrazit Frei. V 85. minutě využil chyby hostující obrany Hartl, získal míč, udělal kličku brankáři Koubovi, ale z úhlu ze 12 metrů trefil jen tyč odkryté branky a následný centr Janečka odvrátili hosté na roh. Když pak hostující Aliev ze 22 metrů těsně minul pravou Freivu tyč a domácí brankář stačil v poslední minutě odkopnout míč před nabíhajícím Alievem, bylo to v tomto zápasu vše a domácí si zaslouženě připsali tři body a vylepšili skóre.
Branky: 6., 43. Leitl, 29. Krakeš, 58. Herák, 60. Janeček, 72. Hartl – 73. Cvachouček.
Rozhodčí: Lanči, ŽK: 1:3, Diváků: 80.
Sestava Jiskry B: Frei – Dufek, Ferra, Rejthar, Pavlíček – Šmirkl (79. Neumann), Paluch, Herák, Leitl – Krakeš (57. Janeček), Hartl. Trenér: Ivan Rybár.