10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

J. Domažlice - J. Třeboň 3:1 (0:1)

V předposledním letošním domácím vystoupení hostili hráči Jiskry Domažlice svoji jmenovkyni z Třeboně a po nevydařeném prvním poločasu nakonec zvrátili stav utkání a vybojovali všechny tři body.
Ve vyrovnaném úvodu byli domácí častěji před soupeřovou brankou, ale s centrem Cihláře si Skála poradila a Mužík v 5. Minutě mířil volejem z 19 metrů nad třeboňskou branku. Hosté se osmělili v 10. minutě a hned šli do vedení. Rohový kop rozehrál zprava Pintér, míč se odrazil k nehlídanému Wolfovi, který zamířil z 15 metrů k levé Mlezivově tyči – 0:1. Stejná situace se opakovala o devět minut později, ale po Pintérově rohovém kopu zamířil z 16 metrů hostující Maxa do jednoho z domácích zadáků. Vzápětí si na druhé straně poradil Skála se střelou Manowetze z 18 metrů. Domácí hnáni nepříznivým skórem pomalu převzali aktivitu, ale ze dvou rohových kopů nic nevytěžili a Hulinův centr se stal kořistí Skály. Na druhé straně zamířil ve 25. minutě ze střední vzdálenosti vedle Mlezivovy branky Hačka. O pouhou minutu později se ve skluzu dostal ke střele z 15 metrů domácí Mužík, ale hosté míč srazili na roh, který rozehrál zprava Cihlář a Dochtor hlavičkoval u bližší tyče vedle. Poté se ke střele dostal domácí Hulina, ale Skála byl pozorný a tentýž domažlický hráč se ve 34. minutě po akci a centru Šáchy dostal do šance, ale jeho střelu z 8 metrů reflexivně vyrazil třeboňský gólman Skála na roh. Ve 38. minutě předvedl své umění na druhé straně i brankář Mleziva, který vytlačil na roh Hačkovu střelu z šestnáctky. Pět minut před obrátkou chybovala domácí obrana, k míči se dostal Hačka, ale z hranice velkého čtverce zamířil nad Mlezivovu branku. Do další šance se dostal domažlický Hulina ve 45. minutě, když po Manowetzově vysunutí šel sám proti Skálovi, ale ten stačil do jeho střely z 10 metrů padnout a nebezpečí zažehnal.
Aktivita domácích pokračovala i po změně stran a horko před Skálou bylo hned ve 47. minutě, po Cihlářově tr. kopu, když se ke střele volejem dostal nejprve Mužík a poté i Dochtor, ale oba pokusy z 11 metrů skončily na tělech obětavě bránících hostů. Vzápětí si na druhé straně Mleziva poradil s pokusem Ždimery a následně tentýž třeboňský hráč postupoval sám proti Štichovi, ale ten stačil jeho střelu zblokovat. Chvíli poté skončili postupně dva centry domácího Strejce v rukách Skály stejně, jako Ždimerův pokus ze 23 metrů na druhé straně zneškodnil Mleziva. V 53. minutě sice hosté rozvlnili domažlickou síť, ale pro avizovaný ofsajd nebyl gól uznán. Hned po rozehrání zahrozil hostující Hačka, ale Mleziva včasným vyběhnutím a pádem pod nohy míč zachytil a nebezpečí zažehnal. Ofenzívní snahy domácích došly naplnění v 55. minutě kdy míč zatáhl po pravé straně Manowetz, centrem našel nabíhajícího Hulinu, který volejem z malého vápna do odkryté branky srovnal – 1:1. O čtyři minuty později se po Cihlářově tr. kopu míč odrazil k Mužíkovi, ale jeho volej ze 17 metrů trefil jednoho z hostujících zadáků. Když si po hodině hry poradil na druhé straně Mleziva s Pintérovým tr. kopem, zatáhl po levé straně domácí Hulina míč, jeho centr byl sražen a dobíhající Dochtor míč hlavou zblízka dopravil do třeboňské sítě - 2:1. V 66. minutě měli domácí štěstí, když po Pintérově tr. kopu stačil míč hlavou tečovat před Mlezivou Wolf, ale usměrnil jej přesně do rukavic domácího gólmana. O dvě minuty později se do dobré příležitosti dostal domácí Mifek, ale trochu zbrkle vystřelil z šestnáctky a mířil vedle vzdálenější tyče. Poté zamířil třeboňský Pintér ze střední vzdálenosti vedle pravé Mlezivovy tyče a vzápětí na druhé straně po Hartlově vysunutí musel na zem brankář Skála, aby sebral míč z nohou nabíhajícího Černého. Naposledy se skóre měnilo v 84. Minutě, kdy se ke střele zleva z 15 metrů dostal domažlický Hartl, jeho pokus stačil Skála vyrazit před sebe a dobíhající Černý z malého vápna doklepl míč do odkryté branky – 3:1. Hosté zahrozili ještě v 86. minutě, ale střela Ždimery zleva ze 17 metrů skončila vedle vzdálenější Mlezivovy tyče. O minutu později měl na druhé straně po akci a centru Huliny šanci Leitl, ale v pádu u vzdálenější tyče míč usměrnil vedle Skálovy branky. Když pak Hulinův pokus skončil vedle třeboňské branky a s Mužíkovým volejem z 18 metrů si Skála poradil, bylo to v zajímavém zápasu vše a domácí mohli slavit tři body.
Branky: 55. Hulina, 61. Dochtor, 85. Černý – 10. Wolf. Rozhodčí: Černý, ŽK: 2:5, Diváků: 250.
Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva – Strejc, Šácha, Bublík, Cihlář (89. Pavlíček) – Černý, Mužík, Mifek (82. Leitl), Hulina – Manowetz (63. Hartl), Dochtor. Trenér: Libor Žák.