15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

FK Holýšov – ZČE Plzeň 5:0 (3:0)

V dalším kole krajského přeboru přivítal holýšovský celek na svém hřišti mužstvo ZČE Plzeň. Utkání mělo přinést vyrovnanou hru a další souboj titánů Bezdička – Tlustý. Tlustý nakonec tento souboj vyhrál, neboť se blýskl jednou brankou, naopak Bezdičkovi domácí znechutili zápas, protože jej téměř nepustili k míči. Holýšov uštědřil plzeňskému celku pětigólový výprask.

Domácí celek vstoupil do utkání velmi aktivně a již v 8. minutě se holýšovští radovali. Střela Hamerníka si ve vápně našla připraveného Tlustého, jenž svou střelu nasměroval k levé tyči 1:0. Ve 12. minutě opět domácí jásali, Panuška obdržel za velkým vápnem přihrávku od Lukáše a míč poslal po vzoru Tlustého k tyči 2:0.  Ve 24. minutě musel hřiště po střetu s Majlátem opustit plzeňský Rusňák. Ve 31. minutě po centru Lukáše byl ve velké šanci Hamerník, ale hlavou mířil nad branku. Ve 36. hosté zahrávali přímý kop, Bezdička zamířil k levé tyči, ale Marcel jeho střelu nádherně zneškodnil. Ve 38. se po centru dostali hosté do šance, jeden z nich ve vápně hlavičkoval, ale Marcel míč zázračně chytl. Ve 41. minutě se dostal míč k Hamerníkovi, ten nevěděl co s ním a tak ho napálil na bránu z 35 metrů a trefil šibenici Řezáčovi branky 3:0.
Do druhého poločasu nastoupili hosté již bez Bezdičky. Hosté se snažili s utkáním ještě něco udělat, ale domácí je k ničemu nepustili a sami si naopak vytvářeli šance. V 68. minutě pálí z dálky Majlát a jen těsně minul branku hostů. V 70. minutě se po rohu dostal k míči opět Majlát a tentokrát nezaváhal, když z pravé strany se trefil ke vzdálenější tyči 4:0. Poté se hra začala kouskovat velmi častými fauly z obou stran. V 82. zahrávali domácí roh, míč se snesl až na hlavu Panušky, který upravil skóre zápasu na konečných 5:0.
Domácí podali jeden z nejlepších výkonů v této sezóně a po zásluze zvítězili. Hlavními strůjci vysokého vítězství byli velmi aktivní Tlustý a Panuška a holýšovská opora v obraně Majlát Nejlepším hráčem utkání byl po zásluze zvolen Panuška, jenž předvedl nejlepší výkon sezóny, který korunoval dvěma brankami.
Sestava: Marcel - Hamerník (Dostálík), Kaas, Majlát, Levička - Jeniš (Vrba), Panuška, Procházka (Juráš), Lukáš - Trhlík (Smeták), Tlustý.
Poločas: 3:0, Branky: Panuška 2, Hamerník, Majlát, Tlustý; ŽK: 3:2, Rozhodčí: Štöckl.